Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom végre eltereln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom végre elterelni a gondolataimat?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,és nem tudom egyfolytában a fiúkra meg a szerelemre gondolok,pedig esküszöm nem unatkozom.Van hobbim,foglalkozok a háziállataimmal,a házimunkában is besegítek,és tanulóként sem vagyok utolsó,de mégis mindig ezeken gondolkozok.és nem is járok olyan társaságba,tök zárkózott vagyok,mellesleg ilyen gyerekszerelmet se akarok amúgy se tetszenék senkinek.szóval tudom idióta kérdés,de mit csináljak hogy ne ezekre gondoljak?
2010. júl. 30. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
te vagy az Betti?:O:O
2010. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösz a hasznos választ,de nem.
2010. júl. 30. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen...

A szüleim totál kivoltak,mert 8. év elején nagyon rosszak voltak a jegyeim és ez nem volt egy jó kezdet a felvételi előtt...Suliba órákon is sokszor arra gondoltam milyen lehet csókolózni,pettingelni meg ilyenek,így számomra az sem volt csoda,hogy rosszak voltak a jegyeim.A szüleimnek viszon kamuztam,hogy azért rosszak a jegyeim mert bele kell rázódni még a suliba,nem megy az olyan könnyen...

Hozzáteszem azóta sem volt barátom és nem is csókolózta még,de már kinőttem ebből.

15/L :)

2010. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
első vok, lécci ne pontozz le :D
2010. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó,nem pontozlak,2.-nak köszi,akkor ez kinőhető,jó hír:)
2010. júl. 30. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:
ez normális dolog, az embernek szüksége van egy társra akivel megoszthat mindent és szeretheti =] csak még elég fiatal vagy sajnos és ha már most ennyire gyötör gondolat nem tudom hogy huzod ki még legalább egy két évig..._D
2010. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom és épp ezért furdal ha lehet így mondani egy kicsit a lelkiismeret,mert még bőven ráérek:s
2010. júl. 30. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez teljesen normális
2010. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!