Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudott/hallgatta el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott/hallgatta el?

Figyelt kérdés

Bő 1,5 éve ismerjük egymást ezzel a sráccal, eleinte csak érdekből voltunk jóba, később a társaság, ahol megismerkedtünk, szétszéledett, csak mi ketten maradtunk jóba, néha-néha összejártunk, de érezhető volt a kémia. Párszor egymásnak estünk, de csók+tapin nem mentünk túl. Utána én más helyre kerültem dolgozni, bő 4 hónapig nem is nagyon hallottunk egymás felől. Utána nekem párkapcsolatom lesz, ezalatt egyszer megittunk egy kávét, de szinte idegenek voltunk egymásnak. Miután vége lett a kapcsolatomnak, kezdtünk újra összejárni, de már csak barátokként. Tényleg nagyon baráti volt a hangulat, egymásnak segítettünk pasizni/csajozni, kibeszéltük az összes ilyen magánéleti problémáinkat.

Azt mondogatta, hogy most neki mennyire nem jön össze senki, minden próbálkozása kudarcba fullad, majd rá két napra megláttam egy csajjal kézenfogva sétálni. Mikor kíváncsian rákérdeztem, először tagadta, olyanokat beszélt, hogy az még nem szerelem, ami köztük van stb. majd nekemugrott, hogy én voltam az, aki nem mondta el, hogy párkapcsolata van (ami persze nem igaz).


Vajon miért csinálta ezt? És akkor más dolgokban is hazudott nekem...? ):



2020. jún. 4. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Könnyen meglehet. Az, hogy így reagált, nem épp azt bizonyítja, amit ő állít. Meg 4 hónapig voltatok egymás nélkül, nem viseltétek nehezen. Szóval ő sem kevésbé hibás a dologban mint te. Egy se veled se nélküled kapcsolat a legesélyesebb ezzel a sráccal, az elmondottak alapján.
2020. jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szánalmat akart kelteni benned, hátha sajnálatból lefekszel vele.

F

2020. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel a sráccal olyan csiki-csuki játékot folytattok. Lehet, hogy 4 hónapja nem találkoztatok de nem felejtettétek el egymást és z is előfordulhat ,hogy ő féltékeny rád.
2020. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!