Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a vip...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a vip modells ügynökségről?

Figyelt kérdés
Hetek óta gondolkodom hogy belevágjak e , nem vagyok szégyelős nem ezzel van a baj hanem egyeltalán szavahihetőek e.Elég jó fizu lenne amiből a hitelemet tudnám fizetni.Valaki dolgozott már nekik?

2020. jún. 4. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Átverés, felejtsd el. Inkább dolgozz magadnak az oldalakon és nem húznak le.
2020. jún. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha webcam modell munkán gondolkodsz, soha ne ügynökségnél regisztrálj. Csak egy fölösleges lépcső közted és a fizető vendég között, akik lecsípnek a jutalékodból.

Van egy jó fórum, a Wecamgirls (angol nyelvű), ott szinte az összes webcam oldal össze van gyűjtve, ahol dolgozni lehet, és valódi webxam modellektől kaphatsz választ a felmerülő kérdéseidre.

2020. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
17%

Szia! Én velük dolgozom és egy barátnőm is. Én nem tudom, hogy a többiek honnan szedik ezeket az infókat de mi évek óta velük dolgozunk és egy fillért sem kellett még nekik fizetnünk soha. Ellenben annyi segítséget és olyan emberi hozzáállást kaptam tőlük, mint korábban még egy munkahelyen sem. Ezt halálkomolyan mondom. Én csak ajánlani tudom őket. Szerintem csak azokra hallgass, akinek van valós tapasztalatuk a céggel, és ne azokra, akik úgy mondanak véleményt, hogy nem is dolgoztak velük soha :) Aki már dolgozott velük nemigen mondja, hogy átverés. A szavahihetőségükkel sem volt gondom soha. Minden úgy van ahogyan ígérik. Soha nem tapasztaltam mást.


Csak megjegyzésnek, hogy ha átverés lenne az egész, akkor hogy a francba lehetne ennyi jó vélemény róluk már akár évekkel ezelőttről is meg azóta is folymatosan?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__modellkedes..


Szóval szerintem, ha nem vagy szégyenlős akkor vágj vele nyugodtan, nincs mitől tartanod. Pikk pakk kifizetheted a hiteleidet tuti.

2020. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 Csak egy kérdés: Üzemeltet ez a cég saját tulajdonú webcam oldalt, ahova nélkülük ne lehetne beregisztrálni?

A kérdés csak költői, persze. Ha olyan oldalakon dolgoztatnak, ahol bárki egyedül is regisztrálhat, nem igazán értem, mi szükség van rájuk.

2020. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
24%
Kedves Kérdező! Én dolgoztam már velük elég sokáig az egyetem alatt. Így tudtam finanszírozni a tanulmányaimat saját magamnak. Úgyhogy tapasztalatom szerint igen, szavahihető a cég, sosem volt gondom sem a kifizetésekkel se semmi mással. Nagyon sokat köszönhetek nekik! És nem csak anyagilag! Csak ajánlani tudom őket én is. Hülyeség, hogy „lecsípnek” a jutalékodból. Én ilyet nem tapasztaltam soha. Minden korrekten megy, nincs mitől tartanod.
2020. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Első vagyok. Hát nekem volt velük Skype interjúm és egyáltalán nem tűntek korrektnek. Pl. a szerződést amit alá akartak íratni, nem voltak hajlandóak elküldeni nekem, hogy átnézzem otthon. Tele volt kizárólagos dolgokkal, ráadásul elvárták volna, hogy menzesz alatt is dolgozzak, konkrétan hogyan dugod fel magadnak a vibrit,ha ömlik belőled? Azt mondják annyit dolgozol amennyit akarsz, hát nem így van ez se. Ráadásul meg akarták volna mondani, hogy mit vállaljak kamera előtt és mit nem. Köszi, de azt majd én eldöntöm :/

Kerülje mindenki ezt a "céget".

2020. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5# Szabad tudni, milyen oldalakon dolgoztál általuk?

Ha nem vesznek le a jutalékból, miből van a bevételük?

2020. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!