Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vèlemenyek a perfectmodels...

Vèlemenyek a perfectmodels ügynöksègről?

Figyelt kérdés

Behìvtak egy castingra pènteken? Kìváncsiságbòl jelentkeztem mert mèg sose modellkedtem.Ilyenkor miket szoktak kèrdezni?miket kell ott csinalni?

Aki nem tud normalisan hozza szòlni az ne is ìrjon.Szeretnèm magam ebben is ki pròbálni ahogy ìrtam nagyon kìváncsi vagyok.


2018. máj. 9. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
ne menj el rá. Nem igazi ügynökség. Béna, lehúzós és gagyi. Vess egy pillantást a legjobb nemzetközi piacokon dolgozó magyar ügynökségek oldalára: VM models, The diary management, Attractive models, Face models, Crisp models, Visage model management :)
2018. máj. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban béna ügynökség...előbb inkább ezekhez jelentkezz; VM, Diary, Attractive, Visage, Face, Art Models, Omg, Crisp. Ezek mind profi managementek, akik tényleg nagy sikereket érnek el, nívósabb munkákra is küldik a modelljeiket. Ha ezek nem vesznek fel, akkor persze maradnak a másod kategóriás ügynökségek, de onnan nincs sok esély hogy elérész majd valamit.
2018. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a valaszokat! !!
2018. máj. 10. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!