Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok tudatában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok tudatában annak, ha valaki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Velem sokszor előfordul, hogy már párszor találkoztam az illetővel (akár 5-6 alkalom), amikor álmodok vele valami szexuális töltetűt vagy csak elbambulok és eszembe jut egy ilyen jelenet, pedig előtte közömbös volt vagy unszimpatikusnak találtam.

De olyan is volt már, hogy valaki szerintem indokolatlanul kezdett el velem random flörtölni, arra is gondoltam már, hogy lehet, hogy én adok rá okot, csak nem is veszem észre :D

Csak én vagyok ilyen zakkant?


2020. jún. 6. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mar olyan h almodtam valakivel meg ha nem is ismertem szemelyesen es utana vagytam ra h vele legyek mintha egyutt lennenk.
2020. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!