Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok. ti megcsalnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok. ti megcsalnátok a barátnőiteket, ha ugy hozná a sors h ott egy lehetőség?! Mrt báttyám szerint semmilyen alkalmat nem lehet kihagyni-. -" Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 03:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Itt 1 :D
2010. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kedves 1nő! Ha ismernél, nem tartanál szánalmasnak. De akkor soha sem tudnád meg. Legfentebb a másvilágon. Ahogy te szereted a csokit, én szeretem a pin@t.
2010. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam h ugass.

hanem h válaszolj..

pff.

2010. aug. 1. 16:57
 14/18 DarkTemplar ***** válasza:
Ha lebuksz mondd azt a barátnődnek, hogy elcsábított az a másik és te vlójában csak őt szereted. Ami így is van nem? A másik ha meg kell még hazudd neki 4szemközt ugyanezt, vagy nézz másik lány után a barátnőd mellett.
2010. aug. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Óóóó. Már tudom ki vagy. Most jöttem haza az M1-en, és ott lófráltál Budaőrsnél. Még nekem se kellettél...
2010. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó, csak ezzel a felfogással előbb-utóbb magadra maradsz, és tönkre teszel más nőket. Ismerek olyan idős férfit, aki azért nem a gyönyörű szerelmével él, mert a te felfogásodat képviselte. Olyan gyönyörű volt az a nő, el sem tudod képzelni. Olyan volt, hogy a pasi meglátta a postán, aztán hazáig követte, felcsöngetett utána, és iszonyat szerelmesek lettek. Láttam róluk fényképeket, ha láttál már helyes férfit és csodaszép lányt...

Aztán mi lett belőle? Rugdosta a terhes felesége hasát, majd orrba-szájba csalta. Az oka az volt, hogy a felesége nem hagyta szó nélkül, hogy piszkos és kockázatos üzleti ügyekbe keveredett. Meg gondolom, ő is szerette a p...át.

Megdugott néhány bombanőt. Van néhány gyereke az országban itt is, ott is. Most egy nagy orrú, bűnronda nővel él. A nagy szerelme, a gyönyörű lány, akinek a hasát terhesen rugdosta, még ma is feltűnően szép nő, igaz már 50 felé jár. A pasi egy vén trotty lett. És még ma is ezt a nőt szereti, és a durva, hogy a szíve mélyén ez a szegény nő is őt szereti, vagy inkább soha többé senkit nem tudott már úgy szeretni. Van egy jóképű élettársa, de ez már nem ugyanaz.

Mindent összevetve a pasi járt rosszabbul: vén trottyos, akinek van egy öregedő csúnya nője. Igaz, fiatalkorában szebbnél szebb nőket megkapott, csak megérte ezért feláldozni azt a nőt, akit szeretett???

2010. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek a dolgok, ahogy írod, nem függenek össze. Eszembe sem jutna bárkinek a hasát rugdosni, vagy egyáltalán bántani. Gondolom, ezeket a történeteket leányregényekből szedegetted össze. Az élet nem ilyen. Szal aki kedveli a gyengébb nemet, az mindjárt rabló, bestia, rugdosódó stb. Még alkoholista is. Csak akkor nem kell a nőknek. A dugáshoz legalább kettő személy kell.

2010. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen annyit gondolkozni szerintem. Ahogy nőből van olyan, aki szemrebbenés nélkül megcsalja a párját, úgy pasiból is van ilyen is, meg rendes is. Ennyi az egész. Ha meg arra jut bármelyik fél, hogy megcsalja a másikat, ott már hibádzik valami, vagy sose volt szerelem.
2010. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!