Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A melegek és a lezbikusok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek és a lezbikusok nem tudnak "normálissá" válni?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy nem tudnak valamilyen módszerrel mégis az ellenkező neműt szeretni? Vagy csak nem akarnak rajta változtatni?
2010. júl. 31. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
Ha akarnak akkor minden lehet még. :D
2010. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Te be tudnál melegedni?
2010. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
lehet O.o
2010. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudunk, mert a génállományunkat elég nehéz az akaratunkkal megváltoztatni. Ja meg nem is akarunk. Nekünk ez a normális.
2010. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Második, meg a negyedik válaszolónak köszi a kommentet, ebből legalább értelmes választ kaptam. Főleg a második...Erre még nem is gondoltam, hogy visszafele...Na, mind1, csak ezt akartam tudni.:D
2010. júl. 31. 09:39
 6/14 anonim ***** válasza:
4%
Ez náluk csak egy pszihés dolog, akárcsak a pedofiloknál. Valószínűleg a neveltetés, és gyerekkor. Bár néha a divat miatt, mert SP is az, akkor én is az leszek. Ahogy a pedo hajlam kezelhető, úgy a melegség is. Csak nem tesznek ellene, mert sajnos elfogadottá válik, ahelyett, hogy elnyomnák és kötelező kezelésre utasítanák őket!
2010. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

@09:52

Ha te azt így el tudod képzelni, valószínűleg te is látens b.zi vagy! :)

Milyen kezelésre gondolsz? Kasztrálás?

2010. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%

Előző:

Te már láttál olyat, hogy egy hímkutya se/gbe rak egy másik hímkutyát? Nem. Ergo: Egy nem genetikai/evolúciós dolog, tehát pszihés.


Láttam egy riportot a TV-ben, hogy a pedofilság gyógyítható, mert az is csak pszichés állapot.


A kettő között nincs különbség...


Hogyan gyógyítható? Pszichológus/pszichiáter

2010. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

"Te már láttál olyat, hogy egy hímkutya se/gbe rak egy másik hímkutyát?"

Igen, minden kutyás ismeri ezt a jelenséget. Bár a kutyáknál ez inkább a dominancia kifejezése mint a szexuális beállítottságé. Sőt a tehenek is hágják egymást amikor fogamzóképesek, pedig ők nem is hímek. Nagyon kevés kivételtől eltekintve az állati szexualitás egész másképp működik mint az emberi, ezért szinte lehetetlen párhuzamot vonni a kettő közt.


"Láttam egy riportot a TV-ben..."

Hogy én nap mint nap mennyi hülyeséget látok a TVében... Te ezeknek mind bedőlsz? :)


"pedofilság gyógyítható"

Egyetlen hatásos kezelés létezik, a kasztrálás. Lengyelországban alkalmazzák.


"mert az is csak pszichés állapot"

Persze hogy psychés, mégis milyen lenne, talán fizikai? Akár csak hogy valakinek tehetsége van a festőművészethez. De mi az hogy "csak"?


Változatlanul fenntartom azt a véleményemet, hogyha egy egészséges heteroszexuális férfi el tudja képzelni hogy el tudja képzelni hogy valaki elhatározásból a saját neméhez kezd vonzódni, akkor ez őrá is vonatkozhat, tehát elindult a homokosság felé vezető úton.

2010. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%
Gének környezet hatására aktivizálódnak. Tehát k*rvára nem eleve elrendelt dolog a b*ziság. 90%-uk gyógyítható.
2010. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!