Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valakim Jehova tanuja lett,...

Valakim Jehova tanuja lett, hogy tegyem ujra normalissa?

Figyelt kérdés
Vilageleteben hithu reformatus volt, de aztan becsongettek hozza ezek a hitteritok es ilyen hatassal lettek ra...
2011. aug. 3. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Az ő dolga, hogy mit csinál, vallásszabadság van!
2011. aug. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Sehogy. Vallásszabadság van. Meg joga van úgy elcseszni az életét, ahogy akarja.

Persze én sem értek egyet az ilyen vallásnak álcázott szektákkal, de ettől még mindenki úgy alakítja az életét, ahogy akarja.

2011. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
A jehováknál jobb a közösségi élet, többet járnak össze, talán ez tetszik neki. Annyival nem rosszabb, mint a református. Mindkettő vallás, szememben ugyanolyan értelmetlen és borzaszörnyű, gyógyulásnak azt tekinteném, ha nem hinne istenben.
2011. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
nekem vannak ilyen ismerőseim. olyan szintű agymosáson mennek át ezek az emberek, hogy egész egyszerűen nem hallgatnak senkire. szerintem hagyd rá, és ha előtte tényleg vallásos volt, vissza fog térni, nekem ez a tapasztalatom
2011. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Miből gondolod,hogy attól,hogy Jehova tanúja lett nem normális? Ez nem szekta.2 hónapja kíváncsiságból elmentem a kongresszusukra és nagyon tetszett.Csupa jót tanítanak,jó irányba terelik a fiatalokat.
2011. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Az a nem normális ahogyan mi élünk.Csak már észre sem vesszük.
2011. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

>> vissza fog térni, nekem ez a tapasztalatom


Te egyáltalán tudod, hogy mit beszélsz ? Hány jehovistát láttál kilépni a szektából ?

2011. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

>> de aztan becsongettek hozza ezek a hitteritok


Ez amolyan természetes kiválasztódás... A hitványabbja lemorzsolódik, ezzel javítva a minőséget.

2011. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Szívesen elbeszélgetnék vele személyesen. Elég jól ismerem a szervezetüket és a téveszméiket. Hozzál össze vele. Írj privátot!
2011. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Magánügye, hogy miben hisz, kikkel jár össze. Nem tudsz vele mit csinálni, és szerintem nem is lenne szabad beleavatkoznod, azon kívül, hogy EGYSZER elmondod neki a véleményed. Ha érdekli, meghallgatja, ha számít neki, figyelembe veszi. Ennyi.
2011. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!