Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig működhet egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig működhet egy ilyen kapcsolat? Fiatalabb szűz sráccal.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Párom a közös gyermekünkel elhagyott mert nekem egy előző kapcsolatomból van egy 12-éves fiam. Azt követelte mondjak le a fiamról és akkor boldogok lehetünk. De meg mondtam senki se kérhet ilyet. Erre facebookon megismerkedett titokban egy 22-éves szűz fiuval. Párom 25-éves és a lányunk 9-hónapos. Nálam mindent megkapott. Ház autó napi kettő sex ,szerelem nyaralás stb . stb

De a fiam miatt akit kettő hetente egy napot van velem ,elhagyott. Fiam szerette őt is meg a hugit is. Jó gyerek. De el ment a kislányommal albérletbe. Jelenleg még kapja a munka helye után a magasabb összeget. Erre alapozva meggondolatlanúl albérletbe ment. És most ezzel a 8-álltalánost végzett 22-éves szűz fiúval aki a szüleivel lakik ,nője sose volt ,bulizik csavarog focizik,bandázik. A kislányomért aggódok, na meg valami erős furcsa féltékenység is úrrá lesz rajtam hogy egy ilyen gyerek fog gyakorolni páromon. A gyerek vajon komolyan gondolja vele? Párom teste a szülés után azért drasztikusan megváltozott ,de ez engem nem zavart mert szeretem. Párom ezt vajon komolyan gondolta? Létezik ilyen hogy egy ilyen fiatal gyerek szűzen bevállal egy 9-hónapos gyereket ,nála három évvel idősebb nővel hosszútávon? A költségeket ami pár hónap múlva szinte rá zúdúlna ?Ti egy ilyen nőt ,ha úgy alakulna , vissza engednétek , hogy van egy közös gyönyörű gyereketek?



#működhet ez náluk? #van esély hogy vissza kapom?
2020. jún. 9. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a gyerek miatt biztosan nem. Úgy lépett le,hogy meg csak meg sem indokolta? Na már csak emiatt sem engednem vissza. Elvileg akkor 25 éves,fiatal,ne aggódj miatta,újra fogja tudni kezdeni az életet.

25N

2020. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Új ivós játék: ahányszor meglátod a "szűz fiú"-t a szövegben, legurítasz egy felest. A hatás garantált lesz. 😂
2020. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jézus te is egy kisgyereket ejtettél teherbe. Ez a csaj komolytalan kis csitri, ezt így miért kellett egy gyerekkel tetézni??
2020. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert igen komoly szándékú volt. Tehát iszonyat jó kapCsolat volt. Vagy csak megjátszotta.
2020. jún. 9. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy komolyan lehet venni egy nőt, aki a gyereked miatt hisztizik. Így gyereket csinálni neki kész katasztrófa.
2020. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!