Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt exemmel összejárunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt exemmel összejárunk. De én azt szeretném, hogy jöjjön vissza hozzám. Valaki ? Tipp ?

Figyelt kérdés

Most 2 hete szinte minden másnap feljön,szeretkezünk és együtt alszunk .

Szeretném vissza szerezni,szeretem őt ,és már nem érdekel,hogy mennyit dolgozik.

Ha ma átjön,és én holnap reggel megírnám neki,hogy ennek vége,ne vegyük el egymás idejét,akkor van esélyem arra, hogy ezek után majd ő keressen és esetleg ő akarná, hogy mégis kezdjük újra ?

Tudom,ez béna,de tudom,hogy szeret,én is őt,nekem nem elég ez ami most van.

Kérlek,oktató HSZ-ek nem èrdekelnek.

23L


2020. jún. 10. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod, de a leírásod alapján úgy tűnik, hogy csak szexre vagy jó neki. Én nem aláznám meg magam többet a helyedben, hanem elhajtanám.
2020. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gondolom, nincs munkája a srácnak...

Hat talán felajanhatod neki, h eltartod, arra gondolom visszamenne.

2020. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De,van munkája.

Azért szakított velem,mert sokat dolgozott,és már tényleg csak aludni járt hozzám.

3 hete külön voltunk,amikor felvezetettem, hogy lehetne köztünk valami viszony .

Azonnal belement.

Hoz vacsorát,filmet nézünk,szerelmeskedünk,ott alszik,majd tőlem megy dolgozni .

Valamit tenni szeretnék,amivel vissza tudom hódítani.

Körülbelül olyanok vagyunk mint egy pár,talán többet is vagyunk most úgy együtt mint előtte.

Nem tudom mi tévő legyek.

2020. jún. 10. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél hülye.

Amíg együtt voltatok, akkor is csak dugni járt hozzád. Szakítottál vele, majd felajánlottad, hogy járjatok össze dugni. Szerinted ezek után ő kapcsolatot akar veled?

Ha te azt akarsz, akkor mondd meg neki őszintén, felesleges itt játszmázgatni, mert ha azt mondod neki, hagyjátok egymást békén, szinte biztos, hogy nem fog nekiállni teperni, hanem simán lelép.

2020. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. nem változott semmi, előtte is összejárós szint volt ez.
2020. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!