Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexpartnerem (jó barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexpartnerem (jó barátom is egyben) akivel több mint 2 éve összejárunk eltünt, lelépett szó nélkül. Hogyan kéne kezelnem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nem úgy lett volna korrekt,hogy megmondja hogy nem kér belőlem többé?Vagy csak én fújom fel a dolgot?


22/L.A szexpartnerem pedig 28/F.



2020. máj. 2. 18:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Te fújod fel.
2020. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Hát... a szexpartnerség pont nem arról szól, hogy korrekt emberek korrekt "kapcsolatban" korrekt módon viselkednek egymással...
2020. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

2 év alatt valószínűleg pont meg lettél unva, kb eddig tart a szenvedélyes szakasz egy normális kapcsolatban is.

Igen, úgy lett volna korrekt, ha szól, hogy ennyi volt, de nem sok mindent tehetsz. Viszont azt, hogy valóban a barátod volt-e, ha így lelépett, én újragondolnám a helyedben.

2020. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%
Jó bunkó volt,ha nem szól semmit.Hagyd a francba,keress mást.
2020. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

Én egyetértek veled, ha barátnak tartod, legalább annyit érdemelnél, hogy lezárja a szexpartnerséget és szimpla haverként tartja veled a kapcsolatot.

Úgy gondolom, hogy félre ismerted.

2020. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Két éve együtt vagytok, intim kapcsolat van köztetek. Nem kell,hogy magyarázkodjon, de annyi elvárható lett volna Tőle,hogy megmondja: nem szeretné Veled tovább folytatni.


Nem tudod máshogy kezelni mint lezárni magadban.

Én egyébként nem lennék azon se meglepődve ha ismét előkerülne mintha mi sem történt volna.


Lehet,hogy jött egy másik nő az életébe aki az újdonság varázsával hatott Rá, és pont azért nem szólt Neked semmit mert szeretett volna talonban tartani.


Ha így történne, és előáll valami "szívszorító" magyarázattal én a helyedben végig sem hallgatnám...

2020. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha kerested és nem reagál törődj bele. Ezek szerimt barátod, és partner sem volt. Ilyen kapcsolatba simán belefér, hogy foglalt vagyok, nem szeretnék talállozni többet, nem kell sunnyogni.
2020. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
13%

Nem akart drámát! Ne kezeld sehogy sem, fogadd el és lépj tovább!

Én is leléptem a szexpartnerem életéből, mert nem úgy viselkedett, ahogy kellett volna. Beszólogatott, hanyagolt. Úgyhogy úgy döntöttem ilyen ember még szexre sem kell! Emberileg megszerettem őt nagyon, legalábbis addig, ameddig ki nem mutatta a foga fehérjét.

2020. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%
Neked csak a desszert kellett. Éhes vagy még?
2020. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7%
Melyik gyökér pontoz le mindenkit?
2020. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!