Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, hogy a párotok legjobb barátjáról/barátnőjéről fantáziáltatok?

Figyelt kérdés
Leszögezem, hogy sose csalnám meg a páromat! Nagyon szégyenlem is a dolgot, de nemrég fantáziáltam a párom legjobb barátnőjéről. Ez már megcsalásnak számít? Mással is fordult már elő ilyen?
2020. jún. 11. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

lényegében még nem csaltad meg de ebből még megcsalás is lehet

Nem unod esetleg a jelenlegi kapcsolatodat?

2020. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Gondolatai, ki nem mondott vágyai szerintem mindenkinek vannak, szerencsére nem olyan társadalomban élünk, ahol a gondolatbűnt büntetik.

Viszont nem ajánlanám, hogy ezt megoszd a pároddal, mert vezethet konfliktusokhoz. Ne érezz emiatt bűntudatot.

2020. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
A fantáziálás semmilyen esetben se minősíthető megcsalásnak, de ettől még rosszul eshet neki, ha megtudja.
2020. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha a lottó ötösről fantáziálok milliárdos leszek

Ha a repülésről akkor meg pilóta?

2020. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egyáltalán nem unom a kapcsolatunkat a párommal. Minden okés köztünk és eddig nem is tekintettem soha úgy a barátnőjére. Sőt, még mindig tabu számomra! De a múltkor egy eltéved gondolatként elkezdtem fantáziálni arra milyen is lehet vele...

Semmiképp nem említeném meg a páromnak, az ő barátságuk is rámehetne erre sajnos.

2020. jún. 11. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, minek számít, de én nem érzem magam jól, ha ilyesmi eszembe jut. Ugyanolyan érzéssel tölt el, mint azt elképzelni, hogy kibelezzem a szüleimet. El tudom képzelni, de elszorul a torkom és rosszul vagyok.
2020. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Jó ideje tudom, hogy ez itt a szentek gyülekező helye. No de hogy ennyire.

Valld be a bűnödet Kérdező, aztán vezekelj. Mondjuk ostorozd a hátadat vagy ilyesmi. Hiszen egy végtelenül bűnös, rossz ember vagy. Tükörbe se nézz.

Még ilyet! Hogy az ember másra is gondolhat amikor párja van!!! Minősíthetetlen!

2020. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan csibalnak ilyesmit, csak nem valljak be.
2020. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!