Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy életem eddigi legjobb párkapcsolata mellett hiányzik a "csábítás izgalma"?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy megtaláltam azt a pasit, akiről csak álmodni lehet.

Ő az első "jófiú" akihez közöm van.


Mindig a "rossz fiúk" vonzottak, mindig ennek megfelelő pasi volt körülöttem vagy volt a párom. Értek a nyelvükön, szerettem velük lenni és néha ez hiányzik a mindennapjaimból. Néha elveszettnek érzem magam kicsit a jelenlegi "jófiú" mellett, mert nem tudom hogyan kell viselkedni vagy mennyire kell visszafogni magam (poénokkal, ágyban stb.). Tapasztalat alapján jutottam arra, hogy a "rossz fiúka" nem úgy lehet számítani, és a párkapcsolati céljaim kicsit eltérőek a tőlük elvárhatótól.

Mégis néha hiányzik az a "valami" amit csak az ő társaságukban érez az ember.

Hogyan tudom ezen túltenni magam? Van valakinek tapasztalata ebben?



2020. ápr. 23. 22:22
1 2
 1/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
49%

Messze nem vagy abban az "állapotban" hogy korrekt, kielégítő párkapcsolatod legyen, és te korrekt, kielégítő társa légy egy "jófiúnak"

Ha azt érzed, mennél és csábítgatnál, inkább tedd azt, és éld ki magad. Több értelme van, mint hogy szenvedj, és esetleg megcsald, és neki okozz fájdalmat.

Nincs ezzel semmi baj, gondolom fiatal vagy, most élj inkább, mint 40 évesen kapuzárásozzál.

2020. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Mert no vagy
2020. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
35%

*természetesen, szakíts vele, és úgy menj el fiúzgatni.

Rá fogsz jönni, hogy ezek mind semmik, jelentéktelen dolgok, de ha meg nem teszed most meg, életed végéig hiányozni fog ez az apróság, ami majd nagyobb lesz és csábítóbb, mint most...

2020. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Tudjuk a forgatókönyvet:

Úgyis kikosarazod, mert neked így túl unalmas.

Utána tovább fogsz sírni, hogy nem találsz normális pasit.

Belőle meg incel lesz.

2020. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon jól tudom, hogy milyen értékes a párom, sosem kosaraznám ki vagy csalnám meg. Ráadásul azt is tudom, hogy ezt az értéket vissza tudom adni, és ilyen minőségű kapcsolatot szeretnék. A "kiélés" egy olyan dolog ami a lelkemet teszi tönkre valamelyest. Az már nem hiányzik.

Lehet, hogy majd idővel elmúlik és kész? Nagyon átmenetben lennék a szórakozás és az érett gondolkodás között?

Esetleg van tapasztalatotok, hogy ezen hogy lendülhetek át gyorsabban?

2020. ápr. 23. 22:52
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Fú, de átérzem amit most írsz. Engem is ezek a tipik szépfiúk vonzanak, akikkel ugye komoly kapcsolatod nem lehet, mert túl jól néznek ki ahhoz, hogy lekössék magukat. Én is most kezdek kinőni ebből a korszakomból, legalábbis szeretnék egy normális jófiút. Találtam is egyet, de unalmasnak találtam és azóta is bánom, hogy elszalasztottam. Igazából a rossz fiúkkal nem lenne normális életed és ezek a semmitmondó flörtölések nem vezetnek sehová.
2020. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagy szerelmes belé, jönni fog majd olyan, akibe szerelmes leszel és számíthatsz is rá.

Egy kapcsolatban kell a vonzódás, kell, hogy valaki van jól érezd magad vele. Az nem elég, hogy "rendes".

2020. ápr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
“Rosszfiukbol” is van olyan, aki kapcsolatot akar. Az en parom inkabb rosszfiu, de a kapcsolatot abszolut komolyan veszi es nem csajozos egyaltalan, akkor amikor parkapcsolata van.
2020. ápr. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Valoszinuleg mad kozegben mozogtal pasik teren es oket szoktad meg. Nekem jo fiu a parom, de siman lehet elotte perverzkedni, viccelni akar ilyen nagyon morbid szinten is. Mi valahogy megertjuk egymast. Ha te azt erzed, hogy nem tudod magad elengedni, akkor azt vele kell megbeszelned, hogy mi zavarja, mi nem stb.


Nagy valoszinuseggel az hianyzik, hogy a rosszfiuk sokkal impulzabban viselkednek, folyamatosan adjak a jeleket, mig a jofiu nem. Neked kell eldontened, hogy tudsz-e igy elni. Megsugom, ez nalam is kerdes volt - a paromat pedig sikerult kicsit atformalni, hogy nyugodtan legyen nyomulosabb stb, ami neki is tetszik.

2020. ápr. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Hozd ki belőle a rosszfiút. Egy kapcsolat nem attól lesz jó hogy a felek mindenben tökéletesek egymásnak -ilyen nincs - hanem hogy megvan bennük a potencial hogy hangolodjanak a másik igenyeire. Férfiként mondom hogy szerintem minden férfi örülne neki ha a barátnője mellett kiteljesedhetne es kihozhatna magából néha a vadallatot a jó értelemben. Legyél vadabb, merészebb, szexiskedj, suttogd a fülébe mit szeretnél az ágyban stb
2020. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!