Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cronos társkeresőn ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cronos társkeresőn ezek a kiírások mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, bejelöltem ,hogy kinéztem magamnak. Tehát "félre lett téve". A kapcsolataimnál ott van. Ki van pipálva, hogy láttam és hogy tetszik nekem. Legalábbis tegnap még úgy volt. Ma annyi a változás, hogy a kapcsolataimnál ehhez a személyhez az van írva zöld mezőben, hogy "írj nekem levelet". Alatta meg ki van írva két kérdés: tetszem neki? Randizna velem?


Na arra vagyok kíváncsi, hogy azt ilyenkor az illető kéri, hogy írjak neki levelet, vagy ennek az oldalnak a trükkje?


2020. jún. 12. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az oldalt, de szinte biztos vagyok benne, hogy az oldal trükkje. Amúgy ne ilyen népszerűtlen oldalakra regisztrálj, hanem mondjuk a Randivonalra és az Elittársra, ezeken iszonyat sokan keresnek párt.
2020. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!