Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többnyire csak hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többnyire csak hétvégén találkozó párok, ti mennyit beszéltek hétköznap egymással?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor távkapcsolatban éltünk akkor egész nap chat + néha telefon.
2020. jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap szinte nyilván munka alatt kevesebbet de utána estig néha chat és telefon
2020. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ez volt régen, akkor minden nap beszéltünk.
2020. jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek elege van abból, hogy mindennap beszélünk, azt állítja teljesen rátelepszek, megfojtom, illetve, hogy így hétvégén amikor találkozunk semmiről nem tudunk beszélni (egyébként ez nem igaz)
2020. jún. 13. 09:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mikor meg tavkapcsolatban eltunk, akkor is minden nap beszeltunk, volt hogy 10 percet, volt hoyg egy órát, de mindig telefonaltunk, hogy halljuk egymas hangjat. Esetleg elofordult, hogy 24 oraztam es nem volt idom telefonalni, olyankor nem. Nem tudtok mirol beszelni? Es ha majd egyutt eltek es minden nap találkoztok? /mert egy jó kapcsolatnak nyilvan arra fele kene hajlani, hogy osszekoltoztok, sot egyutt is maradtok ideálisan az idok vegezeteig/ akkor nem lesz téma, mert minden nap beszeltek? vagy kedden, csutortokon es szombaton nem szoltok majd egymáshoz, hogy a tobbi napon legyen téma? Ugye érzed a helyzet abszurditását?

Szerintem ez a hozzáállás alapjában megkérdojelezi, hoyg nektek egyutt kell e lenni, mint párnak. Egy igazán osszeillo pár sosem tud kifogyni a témából, illetve ha attol mert beszelgettek naponta o megfojtottnak erzi magát, akkor vagy antiszociális, vagy nem igazán vágyik rád. Én akkor érzetem magam huszonevesen megfojtva, mikor anyukám ragaszkodott a napi telefonáláshoz....mert nyilvan ilyen korban az ember leválni szeretne....de a párommal, férjemmel eszembe sem jutna tehernek erezni a napi kapcsolattartást. Sot, hiányzik, ha nem tudunk egymásról.

2020. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden este telefonáltunk vagy 2 órát szinte a semmiről az exemmel, de én is sokallottam. Így esténként nem tudtam semmi programot szervezni, mert már problémázott ha nem beszéltünk.
2020. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, elég abszurd a helyzet, hát nem tudom mi lesz, majd elválik. A mostani hétvégén úgy érezzük, átlendültünk a mélyponton, de ki tudja mi lesz a következő hetekben/hónapokban.
2020. jún. 15. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!