Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket a társkeresőkön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket a társkeresőkön a férfiak legsikeresebb és legjóképűbb felső 10 %-a érdekli csak. Miért csodálkoznak a nők mégis azon, hogy megteremtik ezzel az inceleket, akik hiába tesznek meg mindent, nem tudnak bekerülni abba a felső 10 %-ba?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Azt vágod ugye, hogy az ÉLETBEN kell ismerkedni?
2020. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

A te viselkedésed nem a nők hibája. Ha akkor szenny vagy a nőkkel szemben, ha nem nyitják szét a lábukat előtted, akkor ugyanúgy szenny lennél párkapcsolatban is.


Próbálj meg összekaparni magadban valami szerethető tulajdonságot, és ahogy már írták, ismerkedj a való életben.

2020. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Bocsánat, majd összejövök olyannal, aki picit se vonz, nehogy incel legyen.

Ismerkedni pedig a való életben kell.

2020. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Nyuszika, teljesen átlagos férfiaknak van párjuk. Azon meg ne csodálkozz, hogy a nogyulolo, minden nő qrva mentalitású pasik senkinek nem kellenek.
2020. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acelsziv ***** válasza:
83%
Ahogy a 4 mondja. Amíg a nőket k.vaként meg egy darab húsként kezelitek, addig a kutyának nem fogtok kelleni. Tartsatok kecskét.
2020. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban meg vagytok győződve erről teljes mértékben, akkor miért nem élőben ismerkedtek? Miért szivatjátok magatokat ezzel? Pont emiatt a ti hibátok, hiszen a való életben egyáltalán nem jóképű férfiak is találnak párt, ott kellene ismerkedni. Jelenleg minden barátnőmnek van párja, mind átlagos/átlagosan szép lányok, de egyiküknek se a "felső 10%-ba tartozik" típusú pasija van. Egyikük se különösen jóképű vagy különösen gazdag, többüknek nem diplomás, autószerelő, villanyszerelő, 160 centi magas, egyáltalán nem sportos, nem menő ruhákat viselő stb. A barátnői körünkben elvileg én vagyok a legválogatósabb, bár az is biztos, hogy én foglalkozom a legtöbbet a külsőmmel, egészségesen étkezem és heti 4-5 alkalommal sportolok, így 178 centivel 56 kilósan elég sokan bepróbálkoznak nálam, nem vagyok hajlandó önmagát sajnáltató, egyáltalán nem sportoló férfival összejönni, azonban az én barátom sem tökéletes mindenki szemében.

Egyébként jó lenne, ha rájönne az összes önmagát sajnáltató férfi, hogy minden nőnek más a tökéletes férfi, a barátnőim is tökéletesnek látják a párjukat és én is az enyémet. Nyilván észrevesszük a hibáikat, a tökéletest nem úgy értem, hogy olyan mint akit photoshopoltak. Az én barátom pl. 192 centi magas és sportos, kellően szexi karja és mellkasa van, a hasa se rossz, de nem kockás és van rajta egy minimális zsír, ami csak akkor látszik, ha leül. Az arca kellőképpen helyes, az öltözködési stílusát is szeretem, imádom ahogy viselkedik velem, azonban időnként szokott hisztizni és úgy tesz mint egy kisgyerek. Tehát ő sem hibátlan, nekem mégis tökéletes, hiszen képes vagyok együtt lenni vele. Ezt kell megértenetek, hogy még akiről azt hinnétek, hogy tökéletes, ő sem az, és egyáltalán nem kell tökéletes külső ahhoz, hogy legyen nőd, sokfélék vagyunk, sokféle igénnyel. Inkább a belső értékeiteken dolgozzatok.

2020. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!