Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha beleszerettem egy egyedülálló anyukába?

Figyelt kérdés

A családom/ haverjaim nagyon rossz szemmel nézik, hogy anyukával jöttem össze. 29 éves vagyok, van saját lakásom, a nő az apjával lakik. A kisfia 2 éves.

Külsőre 10/10, van közös éreklődési körünk, minden csodálatos vele. Miért lenne akadály egy kisgyerek? Anyám teljesen ki van akadva.


2020. jún. 14. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne gáz? 29 évesen miért nem sz#rod le, hogy mit gondol anyád és mindenki más?
2020. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Feltéve, hogy nem úgy szerettél bele egy egyedülálló anyukába, hogy mellette ott van a barátnőd/feleséged opcionálisan 1-2 gyerekkel, én sem látom a problémát.
2020. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
78%

Hàt...szerintem anyàd nem teljesen normàlis, de ez màsodlagos.


Alapvetően nem làtok problémàt a helyzetedben. Ha mindketten élvezitek, rendben van minden.

2020. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Van ilyen ismerősöm, azóta van már 2 közös gyermekük is. Ha jól megvagytok, miért is ne?
2020. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Mint anya én sem örülnék. Egy gyerek rengeteg idő, pénz és energia. Kár ezt más gyerekére pazarolni. De a te életed, úgy szúrsz ki magaddal, ahogy akarsz
2020. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

"családom/ haverjaim nagyon rossz szemmel nézik" ez bizony az ő problémájuk.

" Anyám teljesen ki van akadva" ezt érzelmi manipulációnak hívják.


A gyerekkel ki tudsz jönni? El tudod képzelni, hogy az általad választott nővel 5-10-15 év múlva is együtt vagytok? Akartok közös gyerekeket? Ezek a fontos kérdések, nem a barátaid véleménye.


Jó felnövést kívánok, és sok boldogságot nektek!

2020. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazából az visszatart, hogy amikor az apja hozza-viszi, akkor biztos összefutok vele. + akadályoz abban, ha esetleg elutaznánk valahova, akkor hova rakjuk a gyereket?
2020. jún. 14. 09:32
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Kérdezd meg magadtól, miért probléma neked összefutni az apával? Mert ebben semmi nincs, feltéve, hogy te ezt nem tudod kezelni. Nem kell vele sem haverkodni, sem ellenségeskedni. Ennyi. Értelmes felnőtt emberek módjára lehet ezt intézni.

A másik felvetésedet értem. Igen, ezzel számolnod kell, hogy lesz olyan, mikor a gyereket nem, tudjátok hova tenni. Attól még, hogy a gyerek ott van, még lehettek együtt, a kicsi napirendjét úgy kell kialakítani, hogy magatokra is maradjon idő. A gyerek évről évre egyre önállóbb lesz, egyre könnyebb lesz vele. Ha megismered őt, még akár élvezheted is, hogy töltesz vele is időt. A gyerekektől sokat lehet tanulni :)

Szóval, ha szereted a nőt, akkor semmi nem akadály. Ha igazán szereted.

2020. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Mi a frász köze van akárkinek a te magánéletedhez?!

Akinek nem tetszik, azzal nem állok szóba.

Te vállalod a barátnődet a gyerekével együtt.

Boldogok vagytok.

Mi kell még?!

2020. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem gáz, mindenkinek kell öröm.
2020. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!