Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha valaki külsőre bejon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha valaki külsőre bejon lehet amugy semmi értelmi kötődés nincs?

Figyelt kérdés

Többször volt, hogy találkoztam valami sráccal, aki jófej volt és nyomult rám. Később barátoktol hallottam hogy, pl akart tőlem valamint/ és le akart velem feküdni. Én mindig azt hiszem h jóban lettünk, és a belsőm miatt "szerettek meg". Aztán ha rajittek,hogy én nem az a könnyű típus vagyok, akkor hagynak a pba, konkrétan el se jönnek olyan eseményre amin tudják h ott leszek..

Ez annyira kiabrandito számomra, főleg hogy mindig azt hittem hogy nekem a belsőm jobb mint a külsőm 19L



2020. jún. 14. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen. A belsőd meg lehet akármilyen jó ha valaki nem kíváncsi rá nem fogja meglatni. Ez nem rajtad mulik
2020. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez brutális... Akkor lehet sokan tényleg annyit látnak h ok itt egy lány aki nem néz ki rondan, talán jó lesz valamire, ha nem akkor meg viszlát?
2020. jún. 14. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. De ez nincs ezzel semmi baj, ha valaki csak szexet jobb ha lelép ilyenkor mintha kapcsolatot hazudnak érte
2020. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
1-esnek nincs igaza. Nem a fiún múlik. MINDEN fiú dugni akar, és baromira nem érdekli a nő lélek nyomora. Ha rá van kényszerítve, akkor hajlandó megismerni a a lány belső tulajdonságait, és akkor tud beleszeretni. Ha könnyen megkapja a csajt, bolond lenne törni magát egy számára teljesen ismeretlen világban.
2020. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kemény normális kapcsolatot találni de nem lehetetlen mert hallottam 2 fiút beszélgetni:-idézem milyen csinos jó nőt láttam.

-Na és mi történt? -Hát megszólalt. Úgyhogy akad még olyan is aki beszélgetni is szeret.

2020. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!