Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaktól kérdezném. Adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezném. Adott egy kedves, nálam kicsit fiatalabb srác. Az ország másik végében él, így még nem találkoztunk, csak ha jó idő lesz, akkor tud jönni. Lehet ebből komolyabb?

Figyelt kérdés
Azt mondja nekem, hogy más vagyok, mint a többi lány, én máshogy érdeklem, nem akarja, hogy többé ne írjak neki, mert azt is felvetettem, hiszen azt sem tudom, hogy menne-e egy ilyen távkapcsolat, és nekem gyerekem is van. Neki pedig nincs még. Minden reggel ír, vagy ha kell ébreszt, este lefekvés előtt mindig ír, olyan nincs, hogy nem. Addig vár, míg el nem tud köszönni tőlem. Szóval kötődni kezdett hozzám, és írta is, hogy bír engem, meg szimpatikus vagyok neki. De tudom, hogy mások is tetszenek neki, és azok a lányok sokkal közelebb élnek hozzá és félek egy kicsit. Mindig írja, hogy ne féljek annyit, de nem tudok mit tenni. Van ennek értelme vajon? Lehet ezt így folytatni? Köszönöm a megtisztelő válaszokat!

2019. febr. 17. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1.: Ő már dolgozik?

2.: Van BÁRMI, REÁLIS esélye, hogy össze tudtok költözni? Lakás, meló, lóvé?

2019. febr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Természetesen igen. Mindkét kérdésre igen. Csak így távból hogy lehet kötődni? Az, hogy ennyire figyel rám, jelentené azt, hogy érdemes időt "áldozni" még erre? Hogy akár két hónap is eltelhet még, mire találkozunk, és december óta beszélgetünk... Azt is csak írásban mert nem szeret telefonálni.
2019. febr. 17. 00:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha a pasas igazán akarná, akkor meg tudná oldani, hogy talizzatok és ne csak online húzzátok egymás idejét.

Amondó vagyok, hogy írd meg neki, hogy 2 héten belül oldja meg a találkozót. Ha fontos neki, akkor meglflja, de te nem akarsz hónapokat várni egy olyan emberre, aki élőben talán nem is jön be.

2019. febr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Elindult már egyszer de aztán állítólag melózni kellett mennie, egy nappal előtte szólt.. Vagy beijedt. Vagy valami más.
2019. febr. 17. 01:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért ne legyél naiv. Simán lehet, hogy van valakije és azért keres partnert az ország másik feléből. Így kisebb a lebukás veszélye. Sok férfi csinálja ezt társkeresőn. Nem mondom, hogy ő feltétlenül ilyen, de jobb résen lenni, mielőtt beleéled magad.
2019. febr. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, mi az hogy ha jó idő lesz, akkor tud jönni? Fent lakik 5000 m magasan a hegyekben, ahol akkora a hó, hogy nem tud lejönni? Ne legyél naiv, egy pasi ha akar jön, megoldja, nem az időjárásra fogja, hogy majd ha jobb idő lesz.

Két hónapja húzza az agyad, azt sem tudod milyen, ő sem azt, hogy te milyen vagy. Így nem lehet kötődni, ez duma. Állítsd határozottan döntés elé, vagy jön hétvégéig bezárólag, hogy megismerkedjetek, vagy ne raboljátok egymás idejét.

És igen, az is simán lebet, hogy van valakije azért nem tud jönni, azért ismerkedik az ország túlsó feléről.

2019. febr. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert motorral jön. (ne)
2019. febr. 17. 08:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsi de látatlanba kötődni valakihez nagy baromság!

Egy embert nem ismersz meg neten keresztül. Csakis személyesen.

Neten max rádhúz egy általa megálmodott sablont és ahoz vonzódik. Illetve fordítva, te is ő reá.

Mindent a személyes találkozó dönt el.

Távkapcsolatot pedig mindig az illetőnek kell eldönteni hogy belefér e neki vagy sem.

Én személy szerint el bírom viselni a távkapcsolatot (és nem is csalom meg a partnerem), de több nő akikkel ismerkedtem, megmondta kerek perec, ők nem mennek bele távkapcsolatba.


Egyet javaslok, ne feküdj le vele rögtön. Ha emberileg bejössz neki, és akar téged, akkor nem fog neki ez problémát okozni.


Jó idő nem kifogás egyébként, ha valakit látni akarok akkor nem az időre várok, hanem felszállok buszra, hajóra, repülőre, és rohanok hozzá....

2019. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igen... Én is így érzem.
2019. febr. 17. 14:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó kifogás😂😂😂

Jöjjön busszal, vonattal, kocsival...gyalog..bárhogy. Egy pasi ha látni akar, nem vár arra, hogy motorral jöhessen. Majd jön legközelebb, ha akar. Hidd el, egy pasi ha látni akar, ha kíváncsi rád, nincs az az időjárás, ani visszatartaná!

Ne légy naiv!

2019. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!