Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen érzéketlen, önző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen érzéketlen, önző, mocsok időnként némelyik férfi?

Figyelt kérdés
Részletek nem lényeg, valójában válaszolni sem kell 😀 csak bosszant, mérges vagyok, ideges vagyok, bosszús vagyok..és pillanatnyilag nem tudom kinek kimorgolódni, kibeszélni magam, magamból. Azért ha valaki hasonlóan van és van kedve velem "bosszankodni", csak nyugodtan 😀 De tényleg...miért nem tudják figyelembe venni egyes emberek, hogy a másiknak is vannak érzései, lelke, miért csak azzal foglalkoznak nekik mi és hogy jó, kényelmes? Mondjuk a "kedves életet" is megemlíthetném miért ilyen aljas, miért hoz az ember útjába ilyen balfékeket...

2020. jún. 14. 11:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Mert általában ezekre a férfiakra izgulnak a nők, utána meg ide járnak panaszkodni hogy mekkora görények.
2020. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Azért ilyen, mert nem érdekled. Kérdés, hogy minek foglalkozol vele továbbra is? Nyiss olyan felé, akinek kellesz.
2020. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Pontosan azért amiért a nők között is vannak ilyen emberek.
2020. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%

Mert a nők azzá teszik őket.


Én mindig megtisztelem a nőket az őszinteséggel, elmondom, hogy nem kell gyerek, nem veszem el, és maximum a "barátnő" szintig kell nő, de inkább szeretőnek.

Na erre 100-ból 99 elhajt anyámba.


Haverom meg, gyűrű a zsebbe, gyerekülés a csomagtartóba, és a gimis lánytól a MILF-ig mindenkit megkap.ó, mert hazudik nekik folyamatosan.

Ez kell a nőknek.


Szóval ti kéritek és várjátok el, hogy meg legyetek szívatva és alázva!

2020. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Ugyis nemsokára ráirsz
2020. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%

Ha valaki hazudik a másiknak honnan tudja ezt a másik fél, hogy egy hazudozós k.csög aljassal jött össze?

Ja sehogy. Majd rájön ha rajtakapja egy hazugságon egy idő után.

Az a baj fiúk hogy ti a legrosszabb nőkre pazaroljátok az időtöket. Aztán meg ha egy normális lánnyal futtok össze akkor az már nem kell nektek mert már nem hiszitek el. A kihasználós nőket fel lehet hamar ismerni. Aki hazudik mint a vízfolyás na azt már kevésbé. Nincs ráírva egyik homlokára, hogy egy kihasználós roh.dék ne ismerkedj vele. Csak egy idő után jössz rá, hogy nem megfelelő az az ember. Bár én azt mondom, hogy aki érdekember arra vannak bizonyos megoldások,hogy kiderítsd mit is akar és ha adod meg neki azt az érdeket akkor lelép. Vannak megoldások csak kevesen használják.aztán rádöbbenek, hogy megint kihasználták. Miért? Mert hagytátok magatokat azért!

Kérdező ha akarsz róla beszélni privátban itt vagyok.

2020. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%
Az enyhe kisebbségi komplexusosok között szoktak a legmocsokabbak lenni. Valamid van, vagy tárgy, vagy tulajdonság, ami neki nincs. Ehhez kell a részéről egy nagy adag aljasság is, ami meg veleszületett, de a kettő együtt elég durva. Ez nemcsak nő-férfi hanem családtag, "barátság" tekintetében is működik.
2020. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A hibát ott követed el hogy ilyen kretének miatt felbosszantod magadat....


F37

2020. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Mert erre van igény. Tökéletes példa vagyok rá én is.

Általános suliban tipikus jó srác voltam. Jó jegyek, normális viselkedés. A társaság középpontja voltam általában, szóval nem volt gond a szociális képességeimmel sem, de valahogy nem nagyon voltak odáig értem a csajok. Volt 2 kis kapcsolatom, de ezek még nagyon éretlenek voltak.

Aztán, jött a gimi. Ott már teljesen látszott, hogy erre a jófiús szintre nincs igény. Volt pár lány, akinek külsőre bejöttem, de mivel nem voltam rosszfiús, nem lett az egészből semmi. Aztán, lett egy komolyabb kapcsolatom is, ami cuki volt, de ott is kibukott a szög a zsákból.

Szóval, válaszút elé érkeztem. Továbbra is maradok a nagykönyvben nyerőnek hazudott jófiús dolgoknál vagy változtatok. És változtattam. Önzőbb lettem, kevésbé törődtem mások érzéseivel és hasonlók. Azóta nem igazán van gondom.

Azok az ismerőseim pedig, akik továbbra is jófiúsak maradtak, többségében szüzek.

2020. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, lóvé is lett a semmiből azóta? Mert az ilyen alakok ott is szoktak kaszálni...Nehogy már megsajnáljunk hogy sajnos rosszá kellet válnod, mert nem volt egyszerre 30 nőd :) Az időt is kár pazarolni rád amíg elolvassa az ember a "filozófiádat".
2020. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!