Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Kezdenétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Kezdenétek olyan pasival aki időnként megiszik egyedül otthon este 2 l tájbort fröccs formátumban?

Figyelt kérdés
heti 1-2 alkalommal. szeret részeg lenni.
2019. nov. 21. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Remélem kezdenek veled, és beleejtik a cián kapszulát a borodba.
2019. nov. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy kezdenék. Elég volt 22 éven keresztül a minden nap részeg apámat nézni. Egy részeget sem viselek el magam körül.
2019. nov. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Minden nő álma 😄
2019. nov. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Tájbor esszenciát vegyél, úgy egyszerre többet tudsz tárolni. Ha jól dereng, német termék és koncentrációs tájborként árulják.
2019. nov. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Balázska, még mindig itt vergődsz? Még nem találtál egy hozzád hasonlóan részeges és selejtes nőt?
2019. nov. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Esélytelen. Értelmes nőnek nem kell egy részeg idióta.
2019. nov. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Egy pohárka oké lenne. A jó bort én is szeretem. De szeretni részegnek lenni egyedül alkoholizmus. És biztos, hogy van mögötte valami, amit az illető el akar nyomni. Mivel ez nem egy sikeres megküzdési stratégia, ennek az embernek problémái vannak. Jóformán beteg. Ezt én inkább kihagynám
2019. nov. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Nwm kezdenék vele semmit, mármint ha az ismerkedés során kiderül ez, akkor abbahagynám vele, mivel én egyáltalán nem iszom és nem szeretném ha a leendő párom inna.
2019. nov. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Visszaestél? Jó szag lehet azon a 8 négyzetméteren...
2019. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!