Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem hisz nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem hisz nekem?

Figyelt kérdés
Én komoly kapcsolatot akarok, a lány szintén, akivel ismerkedtem. Tök jó volt minden egy darabig, aztán azt éreztem nem ő kell nekem, de nem mondtam meg neki. Lényegében maradt köztünk a szex. Egy őszinte beszélgetés alkalmával elmondtam neki, hogy én nem gondoltam komolyan vele és nem is fogom, mert nem tudom elképzelni, hogy ő lesz életem szerelme. Erre ő kifakadt, hogy biztos átvertem, csak a szex kellett nekem és én nem is keresek komoly kapcsolatot és sajnálja majd azt a sok lányt, akiket eddig átvertem és akiket majd fogok. Tényleg hibás vagyok ebben?
2020. jún. 14. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Amint ez realizálódott benned, el kellett volna mond.

A többi nem a te hibád.

Ne akard meggyőzni.

2020. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. Egyből megkellett volna mondani neki, amint úgy érezted hogy nem ő lesz az ideális.


Egyébként mi nem tetszett a lányba?

2020. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert te ismerted a kételyeid, viszont nem osztottad meg vele.
2020. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lachesys ***** válasza:
100%
teljes mertekben hibas vagy. altattad a csajt. ha egy csaj csinál ilyet mindenfele golddigger szuzkrvanak elhordjak.
2020. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Őt már nem kell meggyőznöd, állj tovább
2020. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem mondtad meg neki, hogy már rég tudtad hogy te tőle többet nem akarsz szóval jogos a reakciója. "Lényegében maradt köztünk a szex" Tehát még ki is használtad így ráadásként. Hát öcsém szerinted hibás vagy ebben hogy szegény többet gondolt bele?
2020. jún. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!