Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés, hogy tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés, hogy tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Sose volt köztünk semmi, még csak nem is ismerem, sose voltunk kettesben csak néha váltottunk pár szót. Már egy éve nem beszélünk, de minden nap gondolok rá, fáj hogy nem beszélünk, hiányzik. Napközben lekötöm magam, de az este pokol. Mit csinálhatnék.

2019. nov. 30. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt ugye magad is érzed, hogy ez nem normális dolog?

Mi a fene hiányzik neked egy ismeretlenben, akivel néha váltottál pár szót (gondolom azt sem magánügyben).

Belehergeled magad valami totálisan értelmetlen dologba, ahelyett, hogy már a pszichológus rendelőjében koptatnád a kanapét.

2019. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nyilván tisztában vagyok vele, hogy gond van. A pszichológus szerint meg kellene keresnem és beszélni vele, hogy el tudjam engedni. Nem tudom megkeresni, és nem is tudnék mit mondani neki.

Azért tettem fel a kérdést, hogy hátha valakinek van tippje.

2019. nov. 30. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Aki miatt kínlódsz, köze nincs hozzá, mert csak a fejedben létezik. Ezt értsd meg.
2019. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, ő azt se tudja, ki vagy!
2019. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Válts pszichológust!
2019. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudja ki vagyok, nem csak a fejemben létezik. Valamit nagyon elszúrtam, és ő is nagyon megbántott, nem tudom helyre hozni, esélyt sem ad rá.
2019. dec. 1. 19:23
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 nekem kicsit sok ennyi esemény. Nem tudta, hogy ki vagy néha szóltatok pár szót te elszúrtad, ő megbántott?
2019. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

És mindezt úgy, hogy "még csak nem is ismerem, sose voltunk kettesben"

2019. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Úgy öt éve ismerhetem látásból, abból három éve néha beszéltünk, mosolyogtunk egymásra, egyszer a derekamat is átölelte, de mindig volt ott valaki még, ő volt a nagy dumás, szóhoz sem lehetett mellette jutni. Ez a srác rám hajtott, én meg kikosaraztam. Megpróbáltam a másik közelében maradni, akit meg kikosaraztam elhordott mindennek elérte, hogy teljesen levegőnek nézzen engem aki tetszik. Úgy állított be mindent, mintha ő koptatott volna le engem, mintha én mindkettejüktől akartam volna valamit. Szerintem nem egyoldalú, legutóbb amikor láttam, zavarban volt, olyan volt mintha félne tőlem, és ez rám is igaz.

Bele bolondulok ebbe a helyzetbe, nem tudom elengedni ameddig látom, hogy ő is kínlódik.

2019. dec. 1. 21:03
 10/11 A kérdező kommentje:
Az bánt, hogy nem kérdőjelezte meg a másik srác állítását, és az én nézőpontomat meg sem hallgatta. Teljesen elfordult tőlem, de az is igaz, hogy én kezdtem, de nagyon szeretném tisztázni.
2019. dec. 1. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!