Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/Férfiak! Vonzó számotokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Férfiak! Vonzó számotokra, ha valaki akcentussal beszéli a magyart?

Figyelt kérdés
Külföldi, aki megtanulta társalgási szinten a magyar nyelvet és akcentussal, de jól érthetően beszél.

2020. jún. 15. 09:32
A kérdező szavazást indított:
Szerintem aranyos, így szimpátiát vált ki belőlem.
Engem idegesít.
Se pozitív, se negatív hatással nincs rám.
Pozitívum, hogy megtanult magyarul beszélni.
37 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem nevezném vonzónak inkább semleges vagy kicsit zavaró lenne hogy nem igazán érti mit mondok és alap szavakkal tudunk csak kommunikálni.
2020. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Engem zavar. Tudom, nem tehet róla, én is akcentussal - vagy azzal se :(, beszélem az idegen nyelvet.


Van egy ismerősöm aki angol, nyelvész,és mindent megért magyarul, viszont alig beszéli a nyelvet.


Attól függ egyébként,hogy milyen kapcsolat fűz Hozzá. Ha nem közeli, ritkán találkozunk, nem beszélgetünk fontos dolgokról nincs vele bajom. Viszont párként,közeli barátként nehezen tudom elképzelni.Félreértések sorozatát hozhatja magával ha nem beszél és ért meg mindent, vagy én értek félre bármit amit Ő mond.


Tudom, az akcentus más, de akkor is...félreérthető mindkét fél részéről.

2020. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Mivel nem Magyarországon dolgozom, sok a külföldi, pl lengyel, szlovák, szerb,cseh. Főleg nőkkel dolgozom együtt. Szoktunk egymástól szavakat tanulni.

Főleg a lengyel nők szeretik tanulni a magyart valamiért.

Nekem kifejezettem szimpatikus, szexi mikor próbálják kimondani, de csak akcentussal megy nekik.

2020. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 És abban az esetben ha kiválóan érti és beszéli is a magyart? Mert évek óta itt él vagy az országban nőtt fel, de az akcentus megmaradt. Szóval nem adódnának belőle félreértések.
2020. jún. 15. 10:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egész aranyos tud lenni.
2020. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, jólesik hallgatni, aranyos is lehet, de vonzónak nem mondanám. Esetleg akkor válik azzá, ha amúgy is vonz az illető :)
2020. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok akkor nem zavarna viszont nem is vonzó számomra de nem is taszit.Semleges.
2020. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem zavarna, tisztelném hogy megtanult egy ilyen nehéz nyelvet.
2020. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Eleve szeretem, ha valaki beszéli vagy tanulja az anyanyelvem, szerintem ez egy nagyon jól eső érzés. Ha pedig már tényleg jól is tudja használni, lehet vele beszélgetni magyarul, érti, ki tudja fejezni magát, akkor az pláne. Az akcentus pedig szerintem szuper dolog, én nagyon szeretem. Sokan le szokták szólni, ciki, szégyellni kell stb. (ezt is inkább magyarok között szoktam tapasztalni amúgy ez érdekes), miközben teljesen természetes és hozzád tartozik, a személyiséged, a kultúrád része. Én együtt tanulok a külföldiekkel, vannak mindenféle nemzetiségű szaktársaim (pl. arab, holland, kínai, orosz, ukrán) és közülük is tanulnak páran magyarul, imádom. Néhányan csak szavakat tudnak, pl. szia, köszönöm stb., de ennek is mindig annyira örülök, ha meghallom :)
2020. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem tiszteletre méltó, ha megtanulta a nyelvet, tekintve milyen nehéz, de csak ettől még senki nem lesz vonzó - akkor se, ha akcentus nélkül beszéli.
2020. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!