Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nőtàrsam aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nőtàrsam aki rendszeres nemi élet mellett sem élt még àt orgazmust? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Uhh, az szar lehet.
2020. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sok ilyen nő van. Beszélj a kozmetikusoddal a témáról, meg fogsz lepődni.
2020. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Szerintem a hüvelyi nem létezik. Azzal sem sikerült akibe szerelmes voltam és azzal sem akivel csak széttéptük egymást egy éjjel.
2020. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére ezzel nincs problémám, de beszéltem más nőkkel, és tudom, hogy sokaknak van. Én általában lelki okokat sejtek a dolog mögé, de az is lehet, hogy nem fordítotok elég időt az előjátékra. Valakik csak szexelnek egyet, és annyi. Persze behatolástól is el lehet menni, de én akkor tudok, ha előtte kaptam nyalást, ujjazást, sok simogatást, csókokat. Ha spontán van a behatolás, akkor hiába élvezem, nincs időm úgymond eljutni a csúcsra, pedig nem 1 perc menet.
2020. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előjáték nélkül én sem tudok eljutni a csúcsra. Hiába vagyok 'szellemileg' beindulva, igenis kell egy bizonyos időtartamú előjáték, mert különben nem fogom úgy élvezni a szexet.
2020. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Jelen... 7 év alatt párkapcsolatban 1x sem sikerült.
2020. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt soha, magamnak se tudom előidézni. De ez nem is nekem probléma, hanem a nem elég önbizalommal rendelkező partnereimnek.
2020. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Több olyan barátnőm volt, aki nem jutott el oda. Én előjáték párti vagyok, és a tartós csiklandozás, ujj játék szünet nélküli rítussal egynél sikerült. Biztosítás nincsen. Sok türelmet, előkészítést!!!
2020. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!