Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, van most aktiv szereto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, van most aktiv szeretoi viszonyotok? Vagy korabban voltatok ilyenben? Esetleg rendszeresen van alkalmitok olyannal akiknek van kapcsolatuk, vagy a kapcsolatotok mellett is van igenyetek massal szexelni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak heretövi iszonyom van.
2020. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs.

Volt.

Nincs rendszeres.

Kapcsolat mellett nincs félre kufirc, mert akkor az már nem kapcsolat.

2020. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy nem voltam kapcsolatban, vagy elég volt az, akivel voltam. Más játékába sem szívesen megyek bele. Ha bele is mentem, csak azért, hogy szegény asszonyt megkíméljem attól, hogy egy olyan férfi oldalán vesztegesse az idejét.
2020. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van. 5 hónapja.
2020. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van, jelenleg a fonokommel.


Regebben is volt, ket evig tartott.

2020. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most nincs, regebben volt. Annak azért lett vége mert a férfi belém szeretett.

Párom van évek óta,nagyon ritkán elcsábulok, de igyekszem tartani magam. Folyamatosat fenntartani nem akarok, nincs is rá igényem.

2020. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!