Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy körülbelül így kinéző nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy körülbelül így kinéző nő tényleg túl kövér ahhoz hogy vonzó legyen?

Figyelt kérdés

[link]


Emberek, vonzónak találjátok ezt a nőt?


Bepróbálkoztam egy férfinál aki nekem nagyon tetszik, körülbelül egy súlycsoportban is lehetünk, de közölte hogy túl kövér vagyok és hogy keressem fel miután lefogytam

Teljesen kiábrándultam ebből férfiből, nem is azért mert elutasított, hanem a felkeresős szövege miatt


De kíváncsi vagyok hogy más emberek mit gondolnak



2020. jún. 15. 20:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%
Ez az az alkat, ami nekem még pont bejön. Ha egy kicsit adna le belőle, nem tenném szóvá, de ha így marad azt se :)
2020. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
52%
Nem kövér ez a test, de nem is vonzó. A sport fontos lenne.
2020. jún. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez egy átlagos alak, csinos.
2020. jún. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha ez kövér, akkor én mindjárt fogom a kötelet meg a sámlit, és megyek az első fához....
2020. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
41%

Én nagyon vékony vagyok, de ha valaki úgy utasítana el, hogy ha hízol 5 kg-t gyere vissza, én is megsértődnék.

Ez egy teljesen átlagos test, 5 kg fogyással is az lenne. Egyáltalán nem vagy kövér, edzés viszont szerintem is jól jönne :)

2020. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
24%

Én olyan vagyok, mint itt "Yu Rim":

[link]

Az, aki inkább pl. őt választaná a kérdésben linkelt alak helyett, mert utóbbit túl kövérnek tartja, nem biztos, hogy egészséges férfi... Jobb is, ha kiábrándulsz az ilyenből.

2020. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
64%
Kövérnek nem kövér, de iszonyat plötty és formátlan.
2020. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%
Ezt a testalkatot hívják normálisnak.
2020. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 vosznik válasza:
100%
Tény, hogy nem egy kisportolt alkat, de szerintem sincs vele gond.
2020. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Na ne már! Ezen a képen egy tök normális testalkatú csaj van! Ez ugye valami rossz vicc, hogy túl kövér-e??!
2020. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!