Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kapnek buntetest azert ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kapnek buntetest azert ha szetvernem egy lany fejet ?

Figyelt kérdés

Ha baratommal megalaztak stb.


(Ez csak egy felteves, ha hirtelen felindulasbol verekedni kezdenenk)

(Nagykorukent)



2020. jún. 15. 22:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az agresszív, súlyos testi sértés okozó bűnözők nagyrésze pontosan ilyesmiket mond, mint te - egy példa az igen gyakori "Idegállapotban voltam".
2020. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Koszonom a feltetelezest


A baratom neten keresztul nem egyertelmuen kimondva “szakitott” vagyis kezdett leszarni 3 honapja majd neha neha irt egyket szot h kellek neki de semmit nem tesz a kapcsolatert es kozben latom ahogy instan es mas helyeken lanyokkal flortol valoszinu, tinderezik stb ugy h meg le sem zarta velem.


Nem vagyok semmilyen szindromas, sem eroszakos es agressziv.

Mondtam h nem csinalnam ugy sem meg csak k@@@@@ szarul vagyok lelkileg es ez az egesz kerdes kb annyit takart ami sztem mindenkiben benne van h maximum egy pofon kicsuszik de valoszinu meg annyi sem.

2020. jún. 15. 23:24
 13/35 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az irasbol ez jon le de nagyon eltulozzatok es nem vagyok ilyen
2020. jún. 15. 23:25
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
De az a baratod sara es nem azoke akikkel flortol es mi van ha nem is tudja a lany akire ratamadsz egy ket pofonnal es kronikus beteg es az a pofon okoz neki nagy problemat de gondolkodsz ilyenkor gondolatban? Szakitott veled egy kocsog akinek annyira nem voltal fontos hogy mar fuzi tinderen az ismeretlen lanyokat akiknek gozuk sincs errol az egeszrol. Te mit szolnal ha igy tamadna le egy csaj? Mit sem tudva raadasul artatlan is es ha nem lenne artatlan akkor is undorito ratamadni csak azert valakire.
2020. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

En olyan szituaciora gondoltam pl h ottvannak mindketten es a lany direkt jatszana a fejet h baratommal nyomul


De nyugodjatok mar le nem fog semmi ilyen tortenni, se durvabb se pofon


Attol h ez igy jott most le, lehet tenyleg igy irtam igaz de ez csak egy elkepzelt dolog, nincs konkret szemely sem


Nem fogom es akarok senkit bantani stb


Ennyi mindenkiben benne van h eszebe jutott mar h szivesen kiosztana egy pofont csak most itt mashogy jott ki a kerdesbol..


De nyugi meg pofon sem lesz

2020. jún. 15. 23:53
 16/35 anonim ***** válasza:
Gyerekes viselkedes mindket reszrol es a baratod mar nem a baratod engedd el a csalodasbol adodo necces gondolataiddal egyutt mert tenyleg nagyon necces amiket gondolsz ugy hogy meg sem tortent. Te direkt szabotalod sajat magad?
2020. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Én maximum vedekezesbol haritanam mas uteset. Ne altalanosits. Ne szabotald mar magad mert nagyon necces. Probalj tovabblepni inkabb mert nagyon necces amiket gondolsz.
2020. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Amugy meg az ilyen barat nem is volt soha barat inkabb orulj neki hidd el jobban jartal igy. En csak sajnalnam a kovetkezoket.
2020. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs mindenkiben benne. Én például 3 hónappal a nem egyértelmű lezárás után inkább azon kezdenék gondolkodni, hogy lehet, hogy mégis egyértelmű, és ideje lenne nekem is tovább lépni. Főleg, ha az elmúlt 3 hónapban kizárólag neten kommunikáltunk, és közben ő más lányokkal flörtöl. Ha te azt képzeled, hogy mindenki másnak is az járna a fejében, hogy pofozgatná "idegből" az említett vadidegen lányokat, az azt jelzi, hogy a gondolkodásoddal komoly gond van. Hasznos lenne felkeresned egy pszichológust.
2020. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%
#20. Nincs a faxt nincs. Ilyen fokú tiszteletlenségre bárkinek kinyílik a bicska a zsebében. A kérdezőnek nem agykurkász kell, csak egy kalóz másolat a gta 5-ből, 2 óra, meg egy pizza.
2020. jún. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!