Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kapnek buntetest azert ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kapnek buntetest azert ha szetvernem egy lany fejet ?

Figyelt kérdés

Ha baratommal megalaztak stb.


(Ez csak egy felteves, ha hirtelen felindulasbol verekedni kezdenenk)

(Nagykorukent)



2020. jún. 15. 22:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
ha jól értem 3 hónapja nem a pasid és nem is akar a pasid lennie ( ha akarná találkozna veled ) és lehet van egy új barátnője és arról fantáziálsz hogy szétvered a csaj fejét azért, mert az exeddel van akit te egyáltalán nem érdekelsz? :) semmi közöd hozzájuk és szerintem beteges ( nőként mondom )
2020. jún. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Hat ha egy honapja meg irta h szeret stb akk nem tudtam annak venni h szakitott

Egyebkent karanten miatt nem tudtun talalkozni

2020. jún. 16. 07:14
 23/35 anonim ***** válasza:
Az ilyen hiaba irja azt hogy szeret jatszott csak veled. Ébresztő. Kivancsi lennek mig jartatok mennyi idot toltottetek egyutt szemelyesen es ebbol mennyi volt az online idotoltes. Engedd el az a pasi nem szeretett. Es felejtsd el a gondolataidat is. Keress inkabb valami jo elfoglaltsagot mert tul sok idod van hulyesegeken gondolkozni.
2020. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Szoval az a pasi csak eljatszotta hogy jar veled de valojaban nem jart veled se nem szeretett. Es emiatt a necces pasi miatt ilyen gondolatokkal szitani a duhodet es agresszivkodni nagy hulyeseg. Irtam inkabb sajnald a kovetkezoket, jo bemanipulalt teged a volt nem "pasid".
2020. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Megsúgom ha itt a történetben bárkinek "szét kéne verni a fejét", az a kedves exed, nem valami random lány, akit valószínűleg ugyanúgy hülyít, mint téged. Rossz helyre irányítod a haragod, nem a lány vert át, hanem a pasikád.
2020. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Egyebkent 23 asnak irom hogy nyarakat egesz vegig egyutt toltottuk mind a ket evben es amugy meg mivel messze lakunk egymastol hetvegente is mindig egyutt voltunk es nem az volt h akk o most haverozik es neha hetkozbe is egy delutanra taliztunk. Ugyh nem tudjatok a sztorit nem mondanam h nem szeretett csak a veget rosszul csinalta
2020. jún. 16. 12:27
 27/35 anonim ***** válasza:
Akkor elillantak az érzései, ezért kérdeztem, hogy bővebben mert így látatlanba honnan tudnánk, de ez alapján nagyon necces volt a pasi részéről hogy így köszönt el ahogy elköszönt, nem szeretett igazán. De neked meg nem kéne így reagálni mert a harmadik nem tudja. Ő nem tehet róla és felesleges szabotálnod és bántanod magad ilyen gondolatokkal. Megértem hogy fáj de hülyeség amiket írtál ha így probalod feldolgozni hogy kepzeletben az összes ártatlan következőre ráhúzol egy hülye személyiséget ami csakis a te gondolatod és ami nem ő. Majd lesz olyan aki igazán szeret de a dühkezelési problémáid ha nem tudod megoldani egy magad akkor kérj segítséget szakembertől aki majd segít tréningekkel oldani az irreális kitalált gondolataidat.
2020. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Ez csak olyan esetben jut eszembe gondolatban is mondom ha pl lenne egy olyan szituacio hogy mondjuk egy pelda:

talalkozunk odadni a cuccokat es a csajszi direkt ott jatszana a fejet meg mutatna a 2 eves kapcsolattal szembe az o kis par alkalom ota tarto hetyegesuket h ,jajj mar nem az enyem” es kozben tudom azt is h a baratomnak meg felem vannak erzesei es a csaj csak unalom uzoje


Nincs semmilyen duhkezelesi problemam

2020. jún. 16. 22:38
 29/35 anonim ***** válasza:
szerintem, ha lennének érzései akkor veled lenne, nem mással :) de ilyen nem létező dolgokon fantáziálgatni főleg ami ennyire negatív szerintem nem normális. Amúgy az új barátnője éppenséggel játszhatná is az agyát, ahhoz se lenne semmi közöd, mert nem vagytok együtt.
2020. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Ha csak egy kétg ütés történik közterületen, és nem okoz nagy sérülést, de vannak szemtanúk vagy felveszi a térfigyelő kamera, akkor garázdaság miatt fogsz feleni, ha nem látja senki és 8 napon belüli a sérülés, az magánindítványra üldözendő könnyű testi sértés, ha a sérülés 8 napon túli, akkor az hivatalból üldözendő súlyos testi sértés. A büntetés mértéke nagyban függ az előéletedtől, a cselekmények súlyosságától, az eljárás alatti együttműködésettől, megbánásodtól. Tehát pénzbüntetéstől szabadságvesztésig , ami valószínúleg felfüggesztett lesz, minden szóba jöhet.
2020. jún. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!