Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szavazzatok! Ha megismern...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szavazzatok! Ha megismernétek valahol (akár munkahelyen vagy bárhol) egy fekete bőrű férfit, akinek a személyisége nagyon szimpatikus lesz nektek, el tudnátok képzelni, hogy akár járjatok vele, ha szinglik lennétek?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok fekete bőrű és a kérdésnek semmi köze bármilyen rasszista gondolathoz. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok.
2020. jún. 15. 23:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
59 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Kizárt, nem vonzódom a négerekhez.
2020. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem vonzanak, nem tehetek róla. Szóval nem.
2020. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Sajnálom, de nem. Én eleve nem is illenék hozzájuk. Valahogy más a mentalitásuk, vérmérsékletük, mint amit én ideálisnak éreznék a magam számára. Plusz lefogadom, hogy az ideális párkapcsolatról alkotott elképzeléseink is homlokegyenest eltérnének egymástól.
2020. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Én csak fehér bőrű férfihez tudok vonzódni.
2020. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Én nagyon szeretem őket nézni, bár sosem jártam egyel sem, és már férjnél is vagyok, így soha nem is lesz már ilyen tapasztalatom. De szerintem nagyon szép bőrük van, kifejezetten vonzónak találom őket.
2020. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha folyékonyan beszél magyarul, akkor igen
2020. jún. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Attól függ mennyire néger. Ha csak amolyan félvér, nem az a "nyalókafejű", akkor el tudnám képzelni.

A másik, ami a fontosabb, hogy nem mindegy a kultúrája. Ha európai értékrend szerint nőtt fel, szintén semmi probléma

2020. jún. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Persze, simán.
2020. jún. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

A jelenlegi párom fekete, az előző is fekete volt.

Szóval nekem ez nem probléma.

2020. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Inkább szűzen halnék meg.
2020. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!