Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szavazzatok! Ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szavazzatok! Ti járnátok egy tipikusan eszméletlenül jóképű férfival? Azokra a rövid hajú, izmos férfiakra gondolok, akik a borotva- és tusfürdő reklámokban szoktak szerepelni, akiknek az arcába nem lehet belekötni.

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy korban pont passzolna hozzátok.
2020. jún. 16. 14:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

Olyannal járok, nekem tetszik a dolog :)

L

2020. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Dehogy járnék,de szeretőnek jó lenne.
2020. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ilyennel élek 17 éve, szerencsére öregszik.
2020. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor én leszek a kivétel. Nem járnék ilyen reklámpasival, mert nem tudnám azt érezni, hogy hozzám való. Reálisan látom magamat, és ha össze is akarna jönni velem egy ilyen férfi, akkor sem mennék bele, mert egyszerűen nem illenék hozzá. Meghagyom a szép embereket a szép embereknek :D
2020. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a reklámpasik olyan szinten nem az ideáljaim, hogy nem. Persze megnézem hogy jóképű, de ennek ellenére nem tetszik, mint férfi.
2020. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én nem tudok a kérdésre válaszolni (férfi vagyok), de a kollégám pont ilyen. Sörreklámban szerepelt. Minden nap más nővel van. Ők ugyan nem járnak vele, de legaláb dugnak egy jót.
2020. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy mennyire mást jelent különböző nőknek az eszméletlenül jóképű... nekem ezek még csak nem is tetszenek. Nem, nem járnék velük, hiszen nem tetszenek.
2020. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szeretonek tartanam. Az ilyenek mindig onzoek meg elviselhetetlenek egyutteleshez.
2020. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyszer volt dolgom egy ilyesmi férfival. A legelső szexnél, amikor már csak egy bugyi volt rajtam ő már meztelen volt, akkor elkezdte az izmait mutogatni nekem.. :D

Szerintem elég egósak az ilyen pasik..

2020. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!