Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a pasim nem bírja ha illatosított kozmetikumot használok? ( illatos tusfürdő, parfüm, szappan)

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt, és amikor vele vagyok nem használhatok csak majdnem illatmentes vagy babaszappanokat, mert állítólag rosszul van minden mástól. Parfümöktől öklendezik azt mondja, az illatos tusikat vagy szappanokat utálja, pedig vettem már enyhe púdereset is. Igazából én szeretném használni , mert szeretem a finom és jó illatokat. Ez valami hiszti lehet, vagy komoly szerintetek?

#érzékenység #szerelem #illat #párkapcsolat #párkapcsolati konfliktus #érzékenység az illatokra
2016. aug. 26. 22:53
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
0%
Vagy azért mert van egy nője vagy igénytelen a csávó!
2016. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem igénytelen, de ő is egy egyszerű valamilyen glicerines, majdnem illatmentes szappant használ. De tiszta. Nem hiszem, hogy lenne nője rajtam kívül, de persze ebben biztos nem lehetek. De mégsem valószínű. Állítólag ( azt mondja allergiás ezekre az illatösszeteveőkre). Pedig nem gagyi cuccokat vettem magamnak, és a parfümjeim se gejl vattacukros illatok. Csak egyszerű de finom. De Ő utálja, nem bírja. Ezt meg lehet vele szoktatni, vagy ez tényleg létező valami allergia?
2016. aug. 26. 22:59
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Én sem birom annyira, hogy vonaton is át kell mennem másik kocsiba, ha több nőből árad a pacsuli. Szerencsére párom megérti és első, ha hazaér, erőteljesen lemos magáról mindent. Különben, erős köhögési roham kap el.
2016. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az en baratom sem kedveli kifejezetten a parfumoket igy en nem is hasznalok, bar elotte sem hasznaltam tul sokat. A tusfurdoimet szereti.
2016. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azért én nem vittem túlzásba, hogy a mellettem levők el kell meneküljenek mellőlem, csak egy finom , kellemes illatú tusfürdőt, meg egy kellemes friss parfümöt szívesen használnék akkor is amikor vele vagyok. Nehogy félreértés essék nem öntöttem magamra hektószám a parfümöt meg semmi, csak valahogy ápoltabbnak érezném én is magam.
2016. aug. 26. 23:07
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
A natúr cuccok mindig drágábbak, igényesebbek, én örülnék ennek.
2016. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Van ilyen. Nekem is gondom van a parfümériákban, a sok illattól fejfájásom lesz. Eleinte nem tudatosult ez bennem, de plázákban, egyes üzletekből iszonyú migrénnel jöttem ki. Aztán véletlenül rájöttem, hogy bizonyos illatokat nem bírok elviselni.
2016. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez is igaz. Csak fiatal nőként valahogy szívesen használnék ilyen dolgokat, nemcsak divatból, hanem mert jó érzés, és valahogy pl a szép ruhákat szereti rajtam, de allergiás rohamot kap egy virágillatú parfümtől. Vagy egy olyan deo-tól ami kicsit illatosabb mint a natúr változatok. Örülök, hogy Ő is tiszta, de rajta is jól állna egy férfias friss tusfürdőillat. :D Tudom ezek apróságok, de azért bánt egy kicsit.
2016. aug. 26. 23:16
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen, egy havernőm édes illatától én kaptam már hányingert, de mondjuk én olyat nem is használnék. Úgyhogy ezt megértem. De az igaz lehet, hogy pl egy palmolive tusfürdőtől felfordul a pasim gyomra??
2016. aug. 26. 23:18
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Igaz, nekem is érzékenyebb a szaglásom az átlagnál, az ilyen szaglású emberek mennek el orrnak a parfümgyártó cégekhez :D
2016. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!