Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, válasszátok ki, melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, válasszátok ki, melyik kéne komoly kapcsolatra, ha muszáj lenne választanotok. Peter Dinklage az 1.32 méter magas törpeszínész vagy egy GYK-s troll, aki naponta többször direkt olyan kérdéseket ír ki, amelyekkel felhúzza a nőket idegileg?

Figyelt kérdés
2020. jún. 16. 18:06
A kérdező szavazást indított:
Választásom: Peter Dinklage.
Választásom: a GYK-s troll.
20 szavazat
 1/6 Lachesys ***** válasza:
90%
péter legalabb híres es mindenféle forgatásra eljutnek:D
2020. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lenne választani? Elmúltak már azok az idők, kisfiam, ideje kihúzni a biliből a kezedet.
2020. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Peter az interjúi alapján egy intelligens és vicces férfinak tűnik, és cseppet sem zavartatja magát az egyetlen hátrányán, vagyis, hogy törpenövésű. Sőt, ő maga többet viccel vele, mint bárki más.

Ellenben egy GyK-s troll valószínűleg sikertelen az életében (emiatt itt tölti ki a haragját) és ez az egyetlen örömforrása (vagyis nincsenek hobbijai), hogy itt hergeljen másokat (vagyis a személyisége sem lehet szép), mert az életben figyelmen kívül hagyják a létezését (vagyis szociálisan sehol sincs, és valószínűleg a külseje sem éppen szép).

Először nagyon kínos lenne, hogy ennyivel alacsonyabb (én 176 cm vagyok) és idősebb nálam, de még mindig inkább őt választanám.

Egyébként érdemes megnézni, hogy van egy nagyon szép felesége és gyermekei, az élet minden területén sikeres. Ugyanez elmondható egy itteni trollra?

Egyébként nagy szenvedélyem a filmvilág, szóval már ezért is lennék inkább vele, ha az előbbiek nem lettek volna elég indokok.

22/L

2020. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a 3-as véleményét, Peter egy intelligens, jó humorú férfi a megnyilvánulásai alapján, egyébként meg tök férfias kisugárzsa van. Az itt rinyáló fiúkákról ezek egyike se mondható el.
2020. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligencia nagyon fontos számomra, és ezt nem igen tudom elképzelni egy trollról. Tehát marad Peter.

Bár én 176 vagyok, de a magasságkülönbség megszűnne ahogy jönnek az érzések.

2020. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kettő közül Peter. Jó a kiállása, kisugárzása, intelligensnek tűnik... a gyk-s trollokat hagyjuk (lehet akármennyivel magasabb nálam, Isten ments azoktól, akik privátokat írnak, amiben a halál f..ára elküldenek, amiért nem vagyok hajlandó velük dugni).
2020. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!