Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdetleges internetes ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdetleges internetes ismerkedésnél jobb minél többször írni a kiszemeltnek vagy esetleg néha takarékra tenni a dolgot 1-2 napra?

Figyelt kérdés
Vagy ez úgyis embertől függ, mert van olyan nő aki szereti a folytonos figyelmet/nyálcsorgatást és van akit az indít be amikor figyelmen kívül van hagyva? (Ergo, nem te vagy az egyetlen nő akivel beszélgetek...stb.)

2020. máj. 25. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amelyik no az ilyesfajta izgalomra és kiszamithatatlansagra vágyik,és szinte már igényli,hogy a vele ismerkedő pasi más nőknek is csapja a szelet az vagy hülye vagy éretlen. Szerintem minél hamarabb hívd el egy személyes találkozóra,em legalábbis inkább beülnek valahova,mint potyognek a gép mögül:)

Így hamar ki is derül,hogy megvan e köztetek a kémia.

21N

2020. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az aranyközéputat szeretem.

Az nagyon idegesítő, ha valaki már egy perc múlva választ vár örökké, és éjjel-nappal a telefont kéne nyomkodnom miatta, van életem is.

De azt is utálom, ha valaki kb. este 10-kor szakít rám pár másodpercet, hogy válaszoljon egy sort. Nem csak tiszteletlen, de így nem lehet megismerni valakit, hogy kb. sosem beszéltek.


Számomra a napi pár üzenet az ideális.

2020. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki pártolja az ilyen játszmázásokat, azt jobb hagyni menni...


Egyébként komolyan annyira nyomorék itt mindenki, hogy csak a leszarás és a nyálcsorgatás van neki?


Igen, ha valaki fölösleges szarokkal szemeteli tele a beszélgetést és csak a nyál megy meg a "mizumicsihogyvagy", illetve a 4 óra alatt írok 80 üzenetet és meg sem várom a válaszod, akkor rohadtul nem fogok válaszolni, mert az az ember unalmas vagy beteg. És nekem nincs időm arra, hogy reagáljak érdemben arra, hogy valaki odafosta nekem a szót tartalom nélkül.


De azt is magasról leszarom, akinek a válaszára 10-20+ órákat kell várni rendszeresen.


Párommal rengeteget beszélgettünk, már a randi előtt is. Alig vártam, hogy megosszam vele a gondolataimat és igyekeztünk mindketten gyorsan reagálni a másiknak (aztán izgatottan, de csöndben vártuk, hogy mit reagál). Szerintem ez az optimális. Ha érdekes a beszélgetés és kielégítő mennyiségű mint tartalomra, mint válaszidőre, az a jó.

2020. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad greedy-nek lenni. Nyugodtan dőlj hátra akár órákra is egy-egy kérdés után, valamint ne írj sokat és egyszerre csak egy dolgot kérdezz.
2020. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valakivel kimarad 1-2 napra a beszélgetés én azt nem veszem komolyan, ha valakivel megtalálom a közös hangot órákon át eltudok beszélgetni vele, de netes beszélgetést nem szabad sokáig húzni mert megunjatok egymast

Tapasztalat

2020. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!