Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. s Nagyon elegem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s Nagyon elegem van belőle. Mit tegyek? Adjak időt vagy ne? Szóval szerintem 3hét alatt akármennyire is de lehet szeretni valakit. De a barátom még semmit nem érez. Nagyon rosszul esett, egy kis füllentés is jobb lett volna.

Figyelt kérdés

Na a történet.3 hete vagyok együtt a barátommal (20) én már érzek iránta szerelmet, és szerintem nem biztos hogy én sietek vele.Le is feküdtünk mivel nekem érzelemmel müködik a dolog.De már bánom, mivel ő nem szeret.Nem ált fel neki,pedig tök jó csajnak mond, meg nem csak szóval képtelenség hogy ne álljon fel.És akkor mondja mert még nem szeretlek lehet ezért.Kicsit hajbakaptunk na mondtam neki legyen vége, ő viszont nem akarja.Azt mondta várjak mert úgyis megfog szeretni.Viszont nem hiszem mit nem lehet már szeretni még ha nem is teljesen, mert van egy fiú mindent megtenne értem hogy vele legyek és már szerelmes belém.Ő meg nem.:( Mit tanácsoltok??


18/l


2010. júl. 31. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a dolgot össze jöttetek úgy hogy nem szerettétek egymást? vagy csak te szeretted őt? és te viszont szereted a másik srácot aki megtenne érted bármit?
2010. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én szeretném a barátomat, de ha ő nem kezdek kiszeretni már belőle.:S
2010. júl. 31. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Az hogy feláll, nem a szerelemtől függ.


Simán nem tetszel neki VAGY merevedési problémái vannak, és nem meri bevallani.

2010. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
adj még időt. 3 hét kevés..
2010. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!