Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló fiúk, gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló fiúk, gondolnátok néha erre a lányra?

Figyelt kérdés

Aki gyerekkorotok óta tetszett nektek, majd felnőttként majdnem összejöttetek, de a lány foglalt volt, ezért mégsem. Megpróbáltátok a barátságot, de nem tudtátok tartani ezt a szintet, ezért inkább teljesen megszakítottátok a kommunikációt, pedig kedvelitek egymást.

Eszetekbe jutna néha (vagy gyakrabban), vagy mindenestől el akarnátok felejteni?


2020. jún. 18. 01:09
 1/4 anonim válasza:
84%

Szia!


Van egy lány akibe még 13-14 évesen szerettem bele és az általános iskolát követő 10 évben nem tudtam továbblépni rajta úgy hogy közben semmilyen formában nem tartottuk a kapcsolatot. Most már 35 éves múltam de a mai napig emlékszem rá de érzelmileg már nem úgy tekintek rá, vagyis elfelejteni nem felejtettem el de érzelmileg már nem jelent számomra semmit sem.

Bár az hogy ki milyen hamar képes egy adott személyen túltenni magát azon is függ hogy mennyire mély érzésű, mennyire szerette az adott személyt és hogy mennyire akar továbblépni rajta.

2020. jún. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyekezném elfelejteni.
2020. jún. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt nálam ilyen, de egy következő, nagyon hasonló eredménnyel zárult ismerkedés felülírta ezt.
2020. jún. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyakran az eszembe jut.
2020. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!