Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan teszitek túl magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan teszitek túl magatok az anyagi különbségeken, amikor elkezdetek randizni valakivel?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy nagyon rendes sráccal, már 2 hónapja randizgatunk. Teljesen egymásra vagyunk hangolódva.


A nehézséget az adja, hogy ő 5 évvel idősebb nálam, és elég jól keres. Emiatt ő sokkal drágább programokat szeretne szervezni mindig. Mondja mindig, hogy szívesen állja ő az egészet, de nem szeretném, valahogy kellemetlennek érzem. Én most végzek az egyetemen, a korona miatt nem dolgoztam és eléggé megcsappant a tartalékom is.

Nem szeretném, hogy azt higgye, hogy a pénzért vagyok vele, de sajnos egyelőre nem tudok úgy beleadni és látom rajta, hogy ő nagyon csinálná ezeket a drágább progikat.


2020. jún. 18. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően jó hozzáállás, hogy te ugyanannyit szeretnél fizetni egy randin, mint a párod. Ugyanakkor, ha olyan programot szervez, ami neked nem fér bele és ezt te elmondod, könnyen megegyezhettek, hogy mindenki a saját kerete szerint tesz bele. Pl. ha ő 2x annyit keres, akkor te csak 1/3-át állod. Ez nagyon korrekt szerintem.


F

2020. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kezdetekben elfogadhatnád, mert a másik félnek sértő tud lenni, ha nem fogadsz el semmit, illetve mindenképp pótolni akarsz bele. Utána viszont már lehet beszélni a dologról. Közös megegyezésre kell jutnotok. Mert ha nem tudtok megegyezni, rámehet a kapcsolat. Én ugyanilyen cipőben jártam, és makacsul ragaszkodtam ahhoz, hogy én is fizethessek, vagy próbáljunk meg olyan programokat választani, ami mindkettőnknek tetszik, de nekem is belefér a keretembe. Utóbb már rájöttem, hogy engednem kellett volna neki. Szakítottam vele amiatt, mert nem tudtam túltenni magam azon, hogy hozzá képest csóri vagyok. Nem váltunk el haraggal, azóta új barátnője van, és a csajt a tenyerén hordozza, neki meg pont erre volt szüksége. Nem mondom azt, hogy a te jelenlegi udvarlód is ilyen, ezért javaslom, hogy próbáld meg megbeszélni vele.
2020. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Menjetek olcsóbb helyekre. >.>
2020. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja, hogy ez a helyzet és így sem zavarja, akkor ne aggódj ezen. Akkor ne a programokba fizess bele, hanem lepd meg a kedvenc csokijával, fizess neki egy szendvicset, kvt, üdítőt, hambit stb. Hívd át magadhoz és süss neki egy nagy adag palacsintát, gofrit vagy bármilyen süteményt, esetleg főzz neki valami finomat. Ha annyival jobban áll nálad, akkor nem biztos, hogy az a nyerő taktika ha semmit nem fogadsz el és csak sétálgattok mert az az olcsó. Mással is tudnád viszonozni a kedvességet, itt a szándék a fontos. Egy rendes férfi értékelné ezt.
2020. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kéne túlzásokba esni. Azért fog ott hagyni, mert nem tud veled programokat szervezni.

Nem gyémánt nyakekrol vagy autótól van szó.

2020. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Annyit vállalok be, amennyit bírok. Ha van, akkor keresek olcsóbb alternatívát.

Amúgy ne aggódj, nemsokára leszoksz arról, hogy kéresd magad. Kivétel nélkül, amikor a környezetemben egy nő pénzesebb pasival jött össze, első körben előadta ugyanazt, amit te. Aztán eltelt pár hét/hónap és már beleszoktak abba, hogy a férfi többet fizet.

2020. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Cssak a személyiség számít.
2020. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem érdekel az ilyesmi. Én mindig felajánlom hogy fizetem a csajnak XY-t, aztán ha elfogadja kifezetem, ha nem nem.
2020. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Légy kreatív, és kerüld ki a lehetőségeket, hogy leköteleződj anyagilag neki. Ügyesen meglehet oldani, hogy ne vegye észre, és ne kelljen a drága programokra menned. Mert csak egyszer hibázol, utána nem tudod megállítani a folyamatot.

Ha hagyod, hogy leköteleződj, akkor az nem más mint egy mezei prostitució. Gondolom nem ez a célod.

2020. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy, mert nem voltak. Mindig sajat kaliberu ferfival randiztam.
2020. jún. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!