Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik. Melyiket választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik. Melyiket választanátok ha lehetne választani születéskor?

Figyelt kérdés

1) igazi alfahím 190 cm, full izom, igazi acélember hatalmas szerszámmal és minden nő le akarna veled feküdni életed során, de a pénzért meg kellene küzdened és lehet nem lennél sosem gazdag csak jóképű.

2) 30 millió dollárral születnél a számládon és ezt kellene beosztanod, rajtad áll mire költenéd, de kicsi lenne a farkad és ronda is lennél és lehet Bugatti Veyronodban sírná 28 évesen, hogy még nem láttál puncit.


Na férfiak melyik élet kellene? 😇



2020. jún. 18. 13:27
A kérdező szavazást indított:
félisten, de szegény
kőgazdag, de ronda és kisfarkú
38 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Második.
2020. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

A 2.

Bár én nő vagyok

2020. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Első. Azért izmot építeni nem pár hónap. F@#szt növeszteni se :D
2020. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Az első, mert ahhoz, hogy vagyonod legyen, építeni kell tudni, nem csak "beosztani" meg "költeni". A kári meg a bizalomgerjesztő külső pont jó irányba tudják vinni a tervet.
2020. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

A másodiknál ugye az a forgatókönyv, hogy soha senki sem fog őszintén vágyni rád, és kölcsönös szerelmet sem fogsz átélni soha.

Még izmok és hatalmas fasz nélkül is az első, ez egyértelmű.

2020. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

1-est.


Most is jól keresek, megvan mindenem, szép ház, jó fizetés, az autóm is tökéletesen megfelel, ahová szeretnék idővel el tudok jutni.


Egyáltalán nincs gondom a saját anyagi életemmel, nem milliomos vagyok nem lesz bugattim és nem is kell.


sportolok is, úgy gondolom izmosabb alkatom is van, de bazira Nem vagyok jóképű sajnos arcra fejre előnytelen vagyok, ezért sajnos kúvára megszívom ha kapcsolatokról van szó.


Szívesen odaadnám az autóm valakinek és vennék 1 másikat 1 milláért egy olcsóbbat, szívesebben venénk egy kisebb szép lakást, ha cserébe fejet cserélhetnék.

2020. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Egyik sem vagyok, de nekem nincs önbizalomhiányom ilyen marhaságok miatg, hogy bármelyiket is akarjam.

Nem érdekel.

F

2020. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Maradok félisten, de szegény, és egyik se túl sokáig.
2020. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Egyik se, a pénz nem minden, egy jól kidolgozott test is elcsoffad egy idő után így nincs értelme a kérdésnek sem.
2020. jún. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Masodik. A jo kulso 35 felett elmulik (kopaszodas, megereszkedo arc, nagy pocak). De èn mèg ronda multimilliomost nem lattam fullos no nelkul.
2020. jún. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!