Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik. Melyiket választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik. Melyiket választanátok ha lehetne választani születéskor?

Figyelt kérdés

1) igazi alfahím 190 cm, full izom, igazi acélember hatalmas szerszámmal és minden nő le akarna veled feküdni életed során, de a pénzért meg kellene küzdened és lehet nem lennél sosem gazdag csak jóképű.

2) 30 millió dollárral születnél a számládon és ezt kellene beosztanod, rajtad áll mire költenéd, de kicsi lenne a farkad és ronda is lennél és lehet Bugatti Veyronodban sírná 28 évesen, hogy még nem láttál puncit.


Na férfiak melyik élet kellene? 😇



2020. jún. 18. 13:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Bugatti Veyronodban sírná 28 évesen, hogy még nem láttál puncit.


Ezt te sem gondolod komolyan. Milliardos vagy, a legjobb es legszebb luxusk.rvakkal szexelhetsz, akár irtozik toled, akár nem de a penzert raul a farkadra.

2020. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen odaadnám az autóm valakinek és vennék 1 másikat 1 milláért egy olcsóbbat, szívesebben venénk egy kisebb szép lakást, ha cserébe fejet cserélhetnék.


Ez baromsag. Ott van Berki Krisztian, mikyen ronda orkfeje van es mègis mar isten tudja hany noje volt, az mas kerdes h penz es hirnèvèhes nok, de ez neki nem gond.

2020. jún. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Aki nyitott szemmel közlekedik az tudja hogy a 2. verzió a nyerő. Lehetne mondjuk filozofálni hogy egy daliás chippendale táncost valójában maga miatt szeretik? Illetve a gazdag csávó nem e pont attól az aki hogy mennyi lóvéja van?
2020. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az 1. verzióra szavaztam, a valóságban is közelebb áll hozzám, 180 cm, bár nem vagyok full izom se jóképű, de a pénzért mindannyiunknak (legtöbbünknek) meg kell dolgozni keményen.


Szóval, ha még minden nő le is akarna velem feküdni akkor a leírás alapján tudnék nekik örömet okozni, ez nekem fontos. Ha csak a pénzedért lenne veled a nő és lélekben meg tök máshol van szerintem az már nem az igazi.

2020. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
14. szerintem aki azért van veled mert jó pasi vagy az se jobb mint aki pénz miatt van valakivel. Ő sem a személyt szereti hanem egy ideált amit hol x hol y személyesíti meg éppen számára. “Kockahas bicepsz selymes bőr ez kell nekem“ igen messze van attól hogy “bárcsak ma is itt lenne Sanyi és stílusosas lehuppana a kanapéra miközben a sajátságos humorával beszámolna arról milyen napja volt”
2020. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Csakmert a pénzzel ellentétben a formás testrészeit hozzád tartoznak mint alkotórészeid a csajozási funkcióban full egyenrangúak : pénzért van veled a csaj-elfogy a pénz elhagy, bejön a csajnak a külsőd-baleset miatt eldeformálódsz, elhagy
2020. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A legjobb ha átlagos vagy arcilag és testileg és kőgazdag, akkor nagyjából mindig lesz jó csajod.
2020. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
57%
Ott van Smukk Andor, bottal sem, Andy Vajna még élt, télapó-bottal sem, mégis mindkettőnek van vagy volt fullos nője. De lehetne jönni Woody Alennel, Bernie Eclestoneval, stb, mindnek jó csajai voltak, pedig bűnrondák. Mindig van az a pénz. Focisták között is van pár olyan, hogy borzasztó, mégis a legjobb modellekkel vannak együtt.
2020. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

14. vagyok, nem győztetek meg. Inkább legyek alfahím egészséges testben (semmi izomnövelő meg ilyenek), akit önmagáért szeretnek a nők. (Nem az eszéért, vagy a humoráért, csak a látvány+amit nyújtani tud.)


Mint nagyongazdag, akit elviselnek a pénzéért.

2020. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem az eszéért, vagy a humoráért, csak a látvány+amit nyújtani tud


Aztán amikor 40 éves lesz és kopaszodik, nő a bendője, csökken az izomzata, megereszkedik az acbőre és nem lesz mire néznie a nőnek, mert se pénze, se esze, se humora, akkor a 25-30 éves barátnő vígan csalja majd meg.

2020. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!