Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyanok, akik TUDATOSAN csak és kizárólag szexkapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan fiúba botlok, akik megmondják kerek perec, hogy ők csak dugnának, meg van az alattomosabb fajta, aki átveri a lányt, hogy komoly kapcsolatot akar, de igazából nem és ezzel teljesen összetöri a másik felet.

Akik tudatosan csak szexelnének ők nem vágynak valódi szeretetre, tartalmas kapcsolatra, kötődésre, intimitásra? Esetleg arra nem vágynak, hogy élményeket gyűjtsenek és normális életet alakítsanak ki? Mi az oka annak, hogy részükről csak ennyi kell? Miért okoz örömet, ha minden alkalommal csak üres szex van?


2020. jún. 20. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Jelen pillanatban nem vagynak ra, jol esik nekik csak ugy egyedul ellenni, randizgatni, szexelni.

2. Veled nem vagynak ra.

2020. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azért vagyok ebben mert ősszel volt egy szakitasom majd rögtön utána egy csalódásom és jelenleg még nem érzem azt hogy őszintén és mélyen tudnék és akarnék kötődni valakihez. Plusz elég bizonytalan hogy mit csinálok a következő években, lehet hogy kiköltözom, amíg ez ki nem derül nem kezdek semmibe.


Szeretet, kötődés, intimitás, élmények és "normális elet" nem csak párkapcsolatban alakítható ki csak szólok.


24/F

2020. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%

"Szeretet, kötődés, intimitás, élmények és "normális elet" nem csak párkapcsolatban alakítható ki csak szólok."

Ja, csak ha ez kialakul, akkor az ember (lánya) általában párkapcsolatra vágyik. És ha van olyan pasi, aki tud szeretni, kötődni de nem akarja felvállalni a nőt, akkor én azt a pasit nem értem.

Azt igen, amit az elején írtál, hogy most erre nem állsz készen, egy másik kapcsolat után. De ha már kialakulnak a fent nevezett dolgok és mégsem akarsz kapcsolatot, azt én nem tudom megérteni.

2020. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Vannak ilyen fiúk. Te pedig legyél ilyen nő, vagy keress normális pasit, aki komoly kapcsolatot szeretne.
2020. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy miért a fiúkkal ismerkedsz? Miért nem férfiakkal?
2020. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5. Kinek a homlokára van ráírva, hogy agyban egy kisfiú?
2020. jún. 20. 12:09
 7/15 A kérdező kommentje:
4. Ezen vagyok, de baromi nehéz kiszűrni.
2020. jún. 20. 12:09
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Én nőként sem vágyom komolyabb kötődésre. Tartalmas kapcsolat, élménygyűjtés = sok-sok közös program, ide-oda mászkálás, ugye? Arra főleg nem, jó nekem itthon üldögélni és olvasni, örülök, ha nem kell menni sehová. Normális élet? Ahol a nő munka után még főzhet, kiszolgálhatja a férfit, végezhet egy csomó házimunkát, mert őnagyságának nem tetszik, ha nincs minden egyes nap ragyogó tisztaság és rend? Láttam épp elég ilyen női sorsot, soha még csak a legkisebb esélyt sem akarom megadni, hogy én is így járjak. Barátok, családtagok, rokonok előtt sem szeretnék "vizsgázni" meg jópofizni.
2020. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

3-as neked az a nézőpontod hogy a szexkapcsolat egy alacsonyabb szint amit ha "felvállalnak" komoly kapcsolatkent az egy magasabb szintre kerül. Én ezt nem így látom. Egyszerűen más a két minőség és felesleges őket osszehasonlitgatni.


Élmények, kötődés, szeretet pedig családdal es baratokkal is van. Nem kell hozzá ffi-nő kapcsolat.

2020. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 Félre értesz. Én a kettes válaszolót idéztem és neki válaszoltam. Nekem már volt szex kapcsolatom, de ott nem voltak ilyen jellegű érzelmek amikről a kettes ír. Akit egyébként felpontoztatok.
2020. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!