Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a legtöbben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a legtöbben úgy, hogy a szexkapcsolat csak a férfinak jó, a nő csak hagyja magát kihasználni?

Figyelt kérdés
Ha a nő nem akar férjet, gyereket, pénzt és kölcsönösen jó a szex, akkor miért lenne ez kihasználás?

2020. jún. 8. 08:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Mert mindenki a saját és környezete példáinak nyomorából indul ki.

Tudod, mint amikor leírják, hogy a 40-es férfi már nem férfi, mert igénytelen és hamarosan pelenkázni kell.

Az a felnőtt férfi, aki megrak egy fiatal lányt, az pedofil.

Ha egy férfi rühelli a melegeket, akkor látens meleg ő is.

A szeretők/szerető tartók mind gerinctelen férgek.

Fiatal lány + érett férfi kapcsolata = aranyásó, illetve a lány áldozata egy perverz pedofilnak.

2020. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert a nők nagy része nem tud/szeretne érzelmek nélkül szexelni. Kevés olyan nő van, aki úgy megy bele egy szexkapcsolatba, hogy végig a helyén tudja kezelni, csak dugnak egyet és mindenki megy a dolgára. A többiek halálosan szerelmesek a pasiba, aki le sem sz#rja őket, ezért lefekszenek vele és behazudják, hogy ez nekik elég (nyilván eleinte nekik is jó, hogy a nagy szerelmük legalább ennyire foglalkozik velük). Utána jönnek a kérdések gyakorira, hogy mennyi az esélye, hogy több is lesz a kapcsolatból, ki házasodott már össze a szexpartnerével, mit csináljon, ha más nőket is dug, vajon többet is akar-e, ha tegnap megkérdezte, hogy hogy vagyok, pedig eddig csak szó nélkül megdugott.
2020. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem kihasználás, csak mások megnézik a saját nyomorult kis életüket és belemagyarázzák hogy kihasználás, hogy megnyugodjon a lelkük, pedig ők is szívesen lennének ilyen szabadok és függetlenek.


2 mondjuk férfiban is van ilyen.

1 ha valaki vehemensen utálja a melegeket ott tényleg valami gyanús

2020. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Nő vagyok, és ezt sosem értettem én sem. Szerintem valami régi beidegződés, egy konzervatív értékrendnek a lenyomata. + ahogy elnézem, sok nőnek alacsony a libidója, nem olyan fontos nekik a szex, nem is megy érzelmek nélkül - az ilyenek számára tényleg csak (ki)használásnak számít. És ők nyugodtan hangoztathatják a véleményüket, mert az beleillik valamiféle magasztos erkölcsbe. Nekünk, akik nem így működünk, célszerűbb hallgatnunk, különben ribizlik, qrvák, ócska l0tyók leszünk...
2020. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is gyanús, ha valaki annyira bizonygatja a saját erkölcsösségét és leribiz másokat, hogy megnyugodjon a lelke. :D
2020. jún. 8. 08:55
 6/18 A kérdező kommentje:
Na meg is jöttek az erkölcsös lepontozók. :D Pedig mind hasznos választ írtatok!
2020. jún. 8. 08:56
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Mert általában magukból indulnak ki. Főleg a nők mondják ezt, rájuk inkább jellemző, hogy érzelmi alapon szexelnek, ezért úgy vannak vele, hogy ha egy csaj csak aláfekszik valakinek akkor naivan többet szeretne.

De a házas pasik is így cserkészik be a szeretőjüket, hogy megy a színjáték, randizgatnak vele meg tolják a dumát, hogy többet éreznek, mert ők is úgy vannak vele hogy így nagyobb az esélyük megkapni a hőn áhított puncit.

2020. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon kevés az a nő aki tényleg csak szexkapcsolatot akar.Belemegy mert tetszik neki a férfi és közben abba reménykedik hogy több lesz belőle.De nyilván vannak kivételek akik tényleg csak szexet akarnak.Nincs ebben semmi elitélendő ha nyilt lapokkal játszik és mindkét félnek megfelel ez a felállás.
2020. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy látom, hogy mostanság egyre több nő is csak a szexet akarja, különösebb kötöttségek nélkül. Általában azokra jellemző ez, akik már idősebbek, mondjuk 30+ és túl vannak 1-2 igen rossz kapcsolaton. Ők már nem feltétlenül akarnak összebútorozni senkivel.
2020. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
9 vagyok kieg.: És persze azok, akik ezt nem tudják átélni, mindig fujjogni fognak. Magyarországon még mindig él ez a prűd hozzáállás, hogy szex kb. csak házasságon belül, meg a család szentsége, stb. Holott pedig lehet ha visszagondolnának a bohó fiatalkorukra, rájönnének, hogy őket is megrakta a Pista a kocsiban, diszkóban, sátorban vagy bárhol...
2020. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!