Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bízzak meg a pasikban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Hogyan bízzak meg a pasikban?

Figyelt kérdés

18 éves vagy, nem pasizok gyakran, az első csókom is későre 16 évesen volt. Akkor azt hittem ezzel minden megváltozik de nem. Néhány barátnőmnek már 13 éves kora óta KOMOLY barátjai vannak. Mindig azt hittem, hogy ha nem pasizok is gyakran de majd jön egyszer valaki a szeretni. Pontosan egy éve azt hittem megtaláltam, naivat elképzeltem, hogy milyen jó, de csalódás lett a vége. Azóta úgy érzem megszünt valami bennem. Nem igazán tudok bízni a pasikban, nem is tetszenek igazán egy sem, mert tudom, hogy valószínűleg csak szexet akar. (nem általánosítani akarok, csak tudom, hogy sok pasi van aki ilyen)


Egy más ember lettem azóta, és annyira elvesztettem a naivitásom, hogy senkinek se hiszek, mindig úgy gondolom, hogy van a valami a háttérbe. Hogyan szürjem ki a normálisabba pasikat, hisz olyan jól hazudnak....


Normális válaszok érdekelnek!


Bocsánat, hogy ilyen hosszú a kérdés...


Egy elkeseredett lány


2010. aug. 1. 11:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Biztosíthatlak arról, hogy a lányok is hasonlóan jól hazudnak, csak őket nem a szex érdekli, hanem a pénz.
2010. aug. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Most erre nyilván mindenkinél működő elv nincsen. De ha egy pasi kibírja mondjuk fél évig melletted szex nélkül, akkor az valószínűleg nem a szex miatt van veled. :)
2010. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
na nekem eddig még mindig az jött be egyedül ha nem dumáltak bele
2010. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
főleg hozzá nemértők
2010. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

persze tudom, hogy a lányok is ilyenek, de egyik nemnél sem lehet általánosítani, fent ezt jeleztem is zárójelben


annyira utálom ezt a világot, miért nem lehetnek jobbak az emberek???

2010. aug. 1. 11:34
 6/25 A kérdező kommentje:

amugy a lányokat se értem, hogy lehetnek valakivel csak a pénz miatt??? eladják magukat....pffff


ahelyett tanulnának, dolgoznának, és keresnék meg maguknak a pénzt.... szánalmasak....

2010. aug. 1. 11:36
 7/25 A kérdező kommentje:

Most erre nyilván mindenkinél működő elv nincsen. De ha egy pasi kibírja mondjuk fél évig melletted szex nélkül, akkor az valószínűleg nem a szex miatt van veled. :)


Igen ez valószínüleg így van, de képzelted volna te azt, hogy képes egy pasi egy évet is várni egy lányra csak azért, hogy megdugja, és otthagyja. Baromi nagy szerencse kell az éltben....

2010. aug. 1. 11:37
 8/25 anonim ***** válasza:

Ajánlanám magam, mint rendesebb fajta "pasit". :D

Bár ez megint lóf*sz, mert hát ugye alapból is bizalmatlan vagy, neten keresztül aztán meg mégjobban.

Egyébként meg, mondhat itt bárki bármit, nem hiszem, hogy attól megbíznál egy fiúban. És nem is kell megbízni. De attól, hogy az elején nem bízol meg senkiben, még nem jelenti azt, hogy senkivel nem is kéne kezdened. A bizalmat ki kell érdemelni, a legelején még értelemszerűen nincs meg egyik fél részéről sem a teljes bizalom. Az majd kialakul, megismered a srácot, és el tudod dönteni, hogy megbízhatsz-e benne. Mondjuk lehet, csak nekem ilyen egyszerű ez a bizalom-dolog, mert elég jó emberismerő vagyok. Na elég a rizsából... Fel a fejjel, vannak még rendes fiúk is, csak hát egyre kevesebb. és ez főleg az egyre jobban elk*rvásodó lányok miatt van valószínűleg, mint ok-okozati kapcsolat. és fordítva is igaz lehet. az "elmacsósodó" s*ggfejek miatt egyre több a k*rva. ördögi kör ez. egyszer csak elfogyunk, mi, rendeskedves emberek. :D

2010. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
én sem bízom a pasikban... ráadásul mindig azokat vonzom akik előbb-utóbb át is vernek.. szerintem nem baj, ha bizalmatlan vagy, így nehezebben tudnak majd átcseszni.. :)
2010. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, csak én 23 éves vagyok és srác. A mai lányokban én sem bízok meg, sok lány ismerősöm van, de közülük maximum kettővel járnék. Testközelből látom, hogy hogy hazudnak, hogy használják ki és csalják meg a másikat. Nekem is a legutóbbi két kapcsolatom megcsalással végződött, a lány részéről. Ennyit erről, hogy csak a fiúk mennek a sexre... Másrészt meg hiába mondják sokan, hogy jól nézek ki, értelmes vagyok, kiváló munkahellyel, e nem ér semmi, hiszen nem Lamborghini Murchiago-val járok. Sokáig próbáltam megfelelni a lányoknak, ez mára elmúlt, megváltoztam, részben az életünk során folyamatosan változunk részben pedig miattuk. Nem az vagyok aki voltam egykor és ma már eljutottam odáig, hogy le..arom ki mit gondol, nem érdekel,valamint fiatal korom ellenére letettem arról, hogy normális lányra akadjak... Ribik mindig van egy kettő aki felajánlja magát, de én meg az ilyen lehetőségekkel nem kívánok élni: 1. megalázó és szánalmas mindkét fél részéről szerintem, 2. nem szeretnék a nemibeteg gondozóba járni, 3. nem jó a reggeleket úgy kezdeni, hogy az első dolgod a fürdőszobai tükör előtt magadat szembeköpni...
2010. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!