Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha szépek vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha szépek vagytok, érthetően több párkapcsolatotok is volt, akkor miért csalódtok ennyit a pasikban?

Figyelt kérdés

Minden lánytól feszt azt hallom, hogy nem akarnak tőlem (se) semmit, mert sokan átverték, kihasználták, megcsalták őket. Őszintén, minek jönnek össze ennyi fiúval, ha a végén csak ez lesz belőle? Érdekes, ezt már nem először hallom.

Sajnos egy lány ilyen hozzáállással automatikusan és burkoltan elveszi a kedvét a srácnak a próbálkozástól is, pedig nem is erre volt kiélezve az ismerkedés. A lány rendszerint bizalmatlan az előző fiúk miatt, általánosít, szegény srác meg hiába bizonygatja, hogy ő megfog változni, a lánynak nem kell.


21/F (velem is történt már ilyen, de volt hogy utána mégis lett randi belőle)


2011. márc. 17. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem megváltozni kell, hanem eleve megbízhatónak lenni.
2011. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán vagyok hiteles ebben a kérdésben, mert nem volt párkapcsolatom. Lehet, hogy pont azért, mert nem vagyok a klasszikus értelemben vett szépség.

De párszor már így is sikerült pofára esni, mikor mindig azt a játékot játszották velem: ha nincs ló, akkor jó a szamár is.

20 l

2011. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valakinek megadatott valamiféle külső még ugyanúgy kell egy olyan társat keresnie, akivel egy hullámhosszon van. Ez nagyon keveseknek sikerül elsőre, szerintem, főleg, hogy sok fiatal eleinte inkább csak jól akarja érezni magát, semmint társra vágyna maga mellé, bár ez inkább fiúkra jellemző.

És ebből is adódik némi gond, legalábbis nálam így volt. A fiúk csak jól akarták érezni magukat, ami abban a korban érthető is, én pedig már fiatalon hosszú kapcsolatot akartam, ami elég naiv dolog volt részemről. Így hát az ember csalódik, aztán ismét próbálkozik, majd elbukik, egészen addig, amíg az érdekek nem találkoznak, és amíg nem sikerül olyanba botlani, akivel megvan a közös hang hosszú távon is. De mondom, szerintem ez külsőtől független dolog, csak egy jobb adottságokkal rendelkező lány nyilván hamarabb talál partnert, ha megfelelő közegben mozog.

A félelem pedig érthető, te is félsz a tűztől, miután párszor megégetted magad. De ha a csajnak van egy kis esze, hamar legyőzi a gátlásait. Esetleg találhat egy olyan balekot, aki a nyálát csorgatva rohangál utána, és növeli az önbizalmát, és így lábal ki a mélypontból.

És persze vannak azok a szerencsés kivételek, akik fiatalon olyan fiúba botlanak bele, akik szintén komoly kapcsolatot terveznek, koruk ellenére (csakhogy ne legyen hiszti az általánosítás miatt).


Némi off: én sose hittem abban, hogy az illető fiú majd pont miattam fog megváltozni. Ha nem tudom elfogadni úgy, ahogy megismerem, akkor nem is kell.

2011. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Mert a lányok a jóképű srácokat keresik, és nem a rendeseket. Tőled sem azért nem akarnak semmit, mert sokan átverték őket, hanem mert külsőre nem jössz be nekik.
2011. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert a széo lányokat általában csak kihasználják, ezért csalódnak sokszor.
2011. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
a szép lányok eleve a jóképű pasikat szeretik! az eleve jóképű pasik általában nagy önbizalommal rendelkeznek -finoman fejeztem ki magam- és nagyon jól tudják, hogy a szép lányoknak tetszenek így bátran válogatnak, szórakoznak. ekkor megesik, hogy egy-két női szív összetörik. aztán kisírják magukat az olyanokon mint mondjuk te, akik tök átlagosak. aztán megint jön egy igazán jó srác.... de 25-30 év környékén már az átlagos megbízható rendes palik is jók lesznek.
2011. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:16


A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:05


Ők leirták a választ tömören és mindenki számára érthetően:P

2011. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jókat írtatok tényleg, csak nagyon leragadtatok nálam, pedig nem is úgy kérdeztem, hogy miért nem kellek a szép lányoknak :)


A 2. válaszoló (86%-os) igen jókat írt, meg valamennyivel lent volt egy rövid válasz, aki azt írta, hogy szép lány, helyes pasi. Hát... szerintem a szép lányok az amerikai filmeken nőttek fel: helyes, udvarias férfi, csinos nő.

Én biztos, hogy átlagos srác vagyok, de ha nem kellek egy szép lánynak, akkor nem kellek :) Én tudom, hogy mit adtam volna a kapcsolatba, innentől ne nekem sírjon, ha mások megint kihasználják :)

2011. márc. 18. 09:42
 9/15 anonim ***** válasza:

"de 25-30 év környékén már az átlagos megbízható rendes palik is jók lesznek."


Ööö nem igazán. Szinte úgy érzem hogy rendes átlagosnak lenni már-már stigma.

Egy 34 éves átlagos

2011. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25-30 év környékén már inkább a pénz a fontos, mint a külső.
2011. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!