Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők! Milyen barátot/fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők! Milyen barátot/férjet szeretnétek belsőre?

Figyelt kérdés

Elsősorban a 20-30 éves lányok, nők válaszára vagyok kíváncsi. Milyen párt keresel férjnek, akivel hosszú távra tervezel, esetleg családot is alapítanál vele.


Én fiú vagyok és kíváncsi vagyok hogy amilyen én vagyok kellhetek e valakinek, mert a korombeli lányoknak, akik csak a divatot meg a menősséget nézik, nem sok sikerem van. De gondolom idővel máshogy fognak gondolkodni:)


2020. jún. 21. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Miért, olyannal akarsz lenni akinek nem tetszel, de valami miatt rád fanyalodik? Inkább vegyél 1-2 menő cuccot, vagy pedig keress olyat akinek ez nem fontos. Kérdés el tudod e fogadni hogy az a lány nem kifejezetten menő :)
2020. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Intelligencia és humorérzék. Ez a kettő számomra a legfontosabb
2020. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyenek érzései, humora, nagy szexigénye, hűséges, domináns.
2020. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyen gondoskodó, családcentrikus, türelmes, hűséges, jó humorú, romantikus. Meg lehessen vele beszélni dolgokat, érdekelje mi van velem. És mutassa ki a szeretetét, valamint szeressen szexelni :)
2020. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!