Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti is szeretnétek lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is szeretnétek lány barátot, vagy ti csak akkor haverkodtok lányokkal ha többet akartok?

Figyelt kérdés

Vagy ez az egész ellentétes neműekkel barátkozás csak a lányok "mániája" ?

Nektek vannak lány barátaitok/ legjobb barát? Sosem volt több köztetek, vagy szerettétek volna, hogy több legyen?

Akinek nincsen ilyen ő nem szeretne vagy csak nem sikerült ilyen kapcsolatot kialakítania?



2013. nov. 11. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
ha elhiszik sokan, ha nem, nekem igenis vannak lány barátaim akiktől nem akarok semmit (érted, hogy értem)
2013. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem vannak nagyon jó lány barátaim, nem tudom h ők akarnak-e többet, de én nem nagyon.

Remélem h nem azért barátkoztak velem, mert akartak is volna vmit... vagy még reménykednek.


De igen, vannak lány barátaink is. Persze ez nagyon személy függő, de a nagy átlagnak azért van!

2013. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek a fiú-lány barátságban. Ha közel kerülök egy lányhoz, valószínű, hogy egy idő után többet érzek.

Ne értsd félra: ha néha elbeszélgetünk, stb, azt még nem tekintem barátságnak. De ha gyakran találkozunk, jól kijövünk, együtt töltünk időt, azt már igen. És innentől könnyen kialakulhat nálam több. Én ezért nem hiszek benne, nálam nem működik.

Persze láttam már ellenpéldát is másnál. Szóval embere válogatja. De nincsenek lány barátaim.


22/F

2013. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én minden lány barátomtól többet akartam idővel, tehát nincsenek már, mert csak mindenkibe beleszeretek kb. 20/F
2013. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!