Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire félreértelmezik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire félreértelmezik a viccet a nők, hogy emiatt akár sírni is képesek?

Figyelt kérdés

Ma történt melóhelyen, hogy egyik munkatársammal beszélgettünk a nőkről, hogy kinek mi jön be, milyen az ideálja stb. és van egy konkrét lány azon a részen ahol én dolgozok (gyár) és nemrég tudtam meg, hogy szerelmes belém, na nem tőle tudtam meg, hanem egy másik kolléganőjétől akivel én is jóban vagyok.

Lényeg a lényeg, hogy ő is becsatlakozott a beszélgetésbe és én meg láttam rajta, hogy nem hallgatja túlzottan jó kedvvel azt, hogy én arról beszélek épp a kollégával, hogy ezzel a nővel azzal a nővel de jó lenne összefeküdni persze csak elméletben mert a lány akit ugye most említek ő is tetszik nekem ahogy persze én is neki, és gondoltam ha már úgy is ez a téma akkor rájátszok egy kicsit és elkezdtem mondani a kollégának - persze úgy, hogy a lány is hallja -, hogy milyen lányokra mondom azt, hogy "na igen, ezt megd*gnám de aztán ki is dobnám mert nem ér semmit" és elsoroltam neki azt is, hogy milyen hajszínű meg milyen testalkatú milyen viselkedésű lányokra értem ezt konkrétan és mondtam, hogy az alacsony, kicsit visszahúzódó de inkább extrovertált és barnás szőkés lányok akik egy éjszakára jók, de kapcsolatot biztos nem kezdeményeznék velük, hanem csak megd*gom aztán mehet amerre lát. Amint ezt elmondtam már nem volt kedve beszélgetni velünk, sőt észrevettem én is meg a munkatársam is, hogy ahogy így elfordult elkezdett könnyezni, letörölte aztán ment vissza dolgozni de nem bírta megállni elsírta magát pedig én tényleg nem komolyan gondoltam, csak szeretem mikor így "fülelnek" a lányok, tudjátok amikor kíváncsi, hogy a fiú aki nekik tetszik milyen véleménnyel van róluk, de a sírásig nem akartam elmenni, sőt reméltem, hogy ő is poénnak veszi és nevetünk az egészen mert amúgy nem az ilyen lányok azok akikről ezt gondolom, hanem teljesen más kategória az amelyiket csak megd*gom aztán viszlát.

Ezzel a legnagyobb problémám pedig az, hogy konkrétan egymás mellett vagyunk, egymás mellett dolgozunk és nem tudjuk kerülni sem egymást mert állandó helyünk van már lassan 1 éve kb.


Ennyire komolyan kell venni ha egy fiú akiről látszik szerintem, hogy csak egy hülye viccnek szánja az egészet, így beszél a lányokról?



#vicc, poén, lány, extrovertált, fiú, nő, férfi, munka, szex
2020. jún. 22. 17:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
97%
Én is sírtam volna a helyében, sokan érzékenyek az ilyesmire. Hogy tehettél ilyet???
2020. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
Egy hülye vicc volt az egész, az igaz, hogy szándékosan akartam, hogy meghallja, de reméltem az ellenkezőjét váltom majd ki belőle, tudjátok ez a "jajj, te hülye vagy" fajta beszólogatás, amikor a lány visszaolt, na itt nem ez történt hanem a fordítottja.
2020. jún. 22. 17:28
 3/64 Ollókezű Edward ***** válasza:
97%
Gratulálok, jól lelőtted saját magad. Ebből jól már biztosan nem jössz ki. Egyébként azért veszik komolyan, mert a pasik ezt tényleg megcsinálják nőkkel, szóval ja, ez ennyi volt.
2020. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
98%
Ha szerinted vicces az, hogy direkt tárgyiasítottad a nőket, kiemelten őt, főleg úgy bazmeg, hogy tudod, hogy szerelmes beléd, akkor ott nem a csajjal van a gond....
2020. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
98%
Szóval a csaj füle hallatára elmondtad, hogy az olyan csajokat, mint ő, csak megdugnád (pedig nem, hiszen tetszik a csaj), és most ő a hülye, amiért érzékenyen reagált erre? Lehet, hogy csak rájött, mekkora idiótába szerelmes.
2020. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Na igen féltem, hogy kapok majd ezért, de attól még inkább, hogy mi lesz holnap mondjuk, vagy azután. Azt azért nem akarom, hogy a többi munkatárs azt higgye, hogy egy bunkó f@sz vagyok, mert nem.
2020. jún. 22. 17:32
 7/64 anonim ***** válasza:
96%
Fordítsd meg a helyzetet! Ha ő füled hallattára elmondja a barátnőjének, hogy ő a hozzád hasonló kispöcsű hülyegyerekkel csak azt szokta tenni, hogy felhívja őket magához, eljátszik velük, majd kihajítja őket, mert másra úgysem jók, akkor hogyan élted volna meg?
2020. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
92%
Mondd meg a lánynak, hogy sorry, mert egy bunkó f@sz voltál. (Mert az voltál.)
2020. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Azért az nem ugyanaz, mármint az, hogy ő meg az ellentettjét mondaná úgy, hogy én is hallom. Valamivel szerintem én hátrányosabb helyzetben vagyok mint egy lány/nő.
2020. jún. 22. 17:37
 10/64 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem vagy. Ami megalázó, az nemtől függetlenül szarul tud esni.
2020. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!