Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne zavaró, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne zavaró, ha a párotok apróságokon elkezdene sírni?

Figyelt kérdés
Mai példa: Nem tudja kinyitni a bejárati ajtót, mert nem megy bele sokadik próbálkozásra a kulcs
2019. jan. 9. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Sanszos, hogy depressziós, úgyhogy irány a pszichológus.
2019. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem zavarna, valószínű kicsit túlérzékeny, de inkább így nyilvánuljon meg, mint hogy elkezd hisztizni, toporzékolni, káromkodni, stb.
2019. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Engem zavarna. Hidd el nem azért sírt,mert nem tudta kinyitni az ajtót, ott valami sokkal komolyabb probléma van a háttérben.
2019. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna, számomra fontos, hogy felnőtt ember tudja helyén kezelni az érzelmeit. Nem is tudnék mit kezdeni egy ilyen túlérzékeny emberrel, de még haverként sem.
2019. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán tudok ilyen férfit elképzelni. Szerencsére. :)
2019. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor is zavaró lenne, ha valami nagyon rossz történt volna vele az elmúlt időszakban?
2019. jan. 9. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor is zavaró lenne, ha valami nagyon rossz történt volna vele az elmúlt időszakban?"

Nyilván nem, ha valami trauma vagy veszteség érte és emiatt átmenetileg érzékenyen reagál apró bosszúságokra, az érthető. Viszont ha ez az alapbeállítottsága, akkor kizárt, hogy jóban legyünk.

2019. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért volt olyan stresszes időszakom, ahol sírva fakadtam egy whiskas reklámon is, de ez a munkám miatt volt, azóta váltottam és szerencsére sokkal jobban vagyok. Fel se tűnt mennyire mérgező volt a légkör, amíg ki nem szakadtam belőle. Lehet nála is ilyesmi van, beszélj vele, mi nyomasztja. Gondolom ő se a kulcsok miatt volt kiborulva.
2019. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha valakivel valami nagyon rossz történik, ami nagyon megviseli, akkor teljesen érthető, hogy egy ideig nem a nagykönyv szerint fog reagálni dolgokra.

De ebben az esetben fel se merülne bennem, hogy ez nekem zavaró, mivel az illető mellett állnék, és segíteném, hogy túljusson a nehéz időszakon.

2019. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!