Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Miért szoktak titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért szoktak titeket lapátra tenni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Engem még soha senki nem tett lapátra, úgyhogy fogalmam sincs. De ez szerintem egyénfüggő és nem a nemedtől függ.
2020. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Engem se tettek még lapátra. Olyan volt, hogy a kezdeti szakaszban, mielőtt össze jöttünk volna, közösen megegyeztünk, hogy nem passzolunk.

Ha már rossz a kapcsolat, én merek kilépni általában előbb.

2020. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Engem olyankor szoktak ha felvettem egy illatos-puha-kényelmes imádott régi de totál elrongyolódott szétment anyagú ruhát véletlenül... Komolyan olyankor vagy 5 szakítás hisztit végighallgattam már, hogy jaj nem biztos az érzéseiben, meg nem szólt hozzám, majd mikor felöltöztem puccba, mert menni kellett komoly helyre, jött a visszakönyörgés, hogy jaj ő mégis szeret... Egy idő után rájöttem az összefüggésre, több exem is eljátszotta ezt. Kicsit kiábrándító de ez van.
2020. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Egyszer szakítottak velem, mert már elmúlt a szerelem az illető részéről, más "lapátra tétel" nem volt, mindenki másnál én tettem meg a végső lépést mindig. De a kapcsolataimnak mindig más miatt lett vége, nem tudnék egy fix dolgot mondani, ami minden alkalommal felmerült és problémát okozott volna.
2020. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

A legtöbbször az élni akarok/rájöttem, hogy nem állok készen komoly kapcsolatra érveket szokták durrogtatni. Mondjuk exem nincs sok, ezeket inkább az ismerkedés alatt hallottam. Igazából sosem tudtam, mi velem a baj, pedig kérdeztem is az exeimet. De csak ilyen idétlen választ adtak ők is.


Mindeg, már egy ideje van párom, szóval leszarom, hogy mi volt anno :D

2020. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár már rég volt de néhány esetben tettek lapátra, általában friss kapcsolatba azért mert kibékült az exével, egyszer azért mert szerinte sok volt az 50 km távolság( ezt a mai napig se értem)és egyszer mert nem voltam plázacica kinézetű akivel lehet a haverok előtt villogni.Én általában akkor tetem lapátra a pasijaimat ha kiszerettem belőlük.
2020. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

1. Már nem szeretett.

2. Flörtölt minden nővel, aki az útjába került, kolléganővel különösen összemelegedtek. Erre rájöttem és ő dobott ki.

2020. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Én csak dugni jártam össze pasikkal csak dugás céljából, így sose ért csalódás. Most meg régóta tartó komoly kapcsolatom van aztán ennyi.
2020. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hitte el, hogy nem beszélek más pasikkal mellette. Tényleg nem csináltam semmi ilyesmit, semmi oka nem volt, hogy ezt higgye. Végül én untam meg, hogy állandóan magyarázkodnom kell az agyszüleményei miatt.
2020. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Egyszer tettek lapátra. Személyiségzavaros volt, és nem mondta meg. Gondolom, lehetett a fejében valami, aminek köze nincs a valósághoz. (Sok olyan volt.) Aztán zaklatott még évekig. Talán már eltűnt, de még nem merek fellélegezni, bármikor előkerülhet újra,ahogy ismerem.
2020. jún. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!