Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés látni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés látni, hogy valakinek nagyon tetszik a párod?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 12:14
A kérdező szavazást indított:
Jó, büszke vagyok rá, élvezem
Semmilyen, nem érdekel
Rossz, idegesítő, aggasztó
43 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

Büszkévé tesz, főleg amikor fiatalon, az aktuális MILF barátnőm oldalán bementünk valahová, és láttam az arcokat.

Legjobb az volt, amikor egy srác annyira bámulta a barátnőmet, hogy a mellette sétáló csaja levert neki egy hatalmas pofont.

Vagy amikor a TAXI sofőrje nem kért pénzt a fuvarért, csak azt, hogy áruljam el a titkot, mivel fogtam meg ezt a nőt.

2020. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Óriási szerencsém van a férjemmel! Kedves, udvarias, intelligens, jó humorú, család-centrikus és jól keres - a környékünk átlagához képest messze magasabban (nekem például el sem kell mennem dolgozni). De mivel nem nagyzolós és nem villog az anyagi helyzetével, a pénzéhesebb nők nem repülnek rá. Korából kifolyólag (40es) attól, hogy a fiatalabbak megkörnyékeznék, nem kell tartanom. S mivel teljesen átlagos külsővel rendelkezik, a saját korosztálya sem figyel fel rá ilyen tekinteben.
2020. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Hát alapvetően befuckolós fejet vágok büszkén, hogy ő már az enyém. Viszont ha tudják hogy vagyok és ezek után bepróbálkoznak nála, hát isten irgalmazzon nekik :)


Hormonoktól túlfűtött kisbabás anyuka vagyok, eddig nem mertek kikezdeni a férjemmel.

2020. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem szorakoztatni szokott. Kimutatni nem szoktam semmit, altalaban ugy viselkedem, mintha eszre sem vennem, a parom is igy tesz, de utana kettesben mindig kibeszeljuk a dolgot :D
2020. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha ki nem mutatnám, de persze nagyon zavar a dolog. Én hamarabb észre szoktam venni, ha ő valakinek tetszik, mint azt ő maga észrevenné. Nyitott szemmel járok, figyelek a jelekre, ahhoz már nagyon ismerem, hogy tudjam, mivel tehetek a kedvére. Ezeket egyébként nem teszem meg neki, élvezet látni, hogy kivirul mellettem. Ezt leszámítva viszont nagyon hűvös vagyok vele, mindig úgy csinálom a dolgokat, hogy neki kelljen lépnie, mert én nem fogok. Éreztetem vele, hogy nem vagyok az ő "tulajdona", dolgoznia kell értem. Ja, és megyek, ismerkedek, társaságokba járok, élem az életem nélküle is, mert notórius túlgondoló vagyok és a sok otthonülős agyalás megárt nekem.
2020. jún. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem volt olyan, hogy ki akarta nézni a pasim egy csaj én meg integettem és mosolyogtam. Xd Egyébként ilyenkor megállapítom, hogy biztos jól választottam, ha másnak is kéne. Xd
2020. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!