Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Célozgat de nem lép ha tettekr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Célozgat de nem lép ha tettekre kerül a sor? N

Figyelt kérdés
Megnevettet, ha nem lát szóváteszi, aztán mikor jön az alkalom hogy munkahelyen kívül is összefuthatnánk arra nem lép. Nem úgy értve hogy elhívtam hanem a kollégák feldobták hogy igyunk meg valamit munka után (6 fő) és konkrétan neki szegezték a kérdést és nem mondta rá hogy oké. Én nyitott vagyok ha közös projekten dolgozunk mosolygok, figyelek rá de ne szerencsétlenkedjen már! Nem fogom én elhívni. Mi lehet a gond?

2020. jún. 24. 08:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Célozgat:Flörtöl
2020. jún. 24. 08:26
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Az a gond, hogy egy mosolygás manapság nem jelent semmit. Mindenki esett már pofára úgy hogy bepróbálkozott egy mosolygós csajnál ő meg közölte hogy mindenkivel ilyen kedves.
2020. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy csak hülyít?
2020. jún. 24. 08:26
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Az is lehet, munkatársam is csinálta ezt egy lánnyal, pedig felesége volt. Nekem mondta is hogy húúú de megcsinálná meg összejönne vele, de sajnos a felesége miatt csak flörtölgetésig jutott (elvileg). :)
2020. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát ez crva jó.
2020. jún. 24. 08:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Van neki valakije. A flörtölgetés bőven elég neki
2020. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ha ki akarod deríteni, akkor szedd össze a ... nem tudom milyeidet :D és hívd el te, ott egyértelművé válik majd a dolog.
2020. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs senkije. Lehet félénk? Nem mondanám annak, elég lazán flörtölget.
2020. jún. 24. 09:01
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van hozzá kedvem. Tényleg elbizonytalanodtam hogy lehet csak elszórakozik. De akkor nem engedne el olyan mondatokat amik arra vonatkoznak hogy szar ha nem lát.
2020. jún. 24. 09:03
 10/14 A kérdező kommentje:
Vagy az nem is olyan biztos?
2020. jún. 24. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!